אל תעשה את הטעות הזאת בבלוג שלך

מנהג נפוץ יותר bloger, הוא לבלות שעות על גבי שעות ללא הפסקה מדי יום, מאמרים מתוך בלוגים אחרים באותו נושא, עם המטרה של נטיעת קישורים לרשת הבלוג שלהם. במאמר זה, נראה כי זה לא אימון טוב ואם לא נעשה לפי הנחיות מסוימות. -לקבל את מבקרים רבים בכל מחיר – בדרך כלל ההערה אובייקטיבית והערה בלי לעצור בבלוגים אחרים, היא לשתול לקבל קישורים ברחבי הרשת. קישורים לספק לנו מבקרים או פנים חיפוש מנוע הפופולריות (לקרוא בגוגל) בעיקר, לעומת ישירה הביקורים שלנו אתר, בלוג או מאמר. התוצאה של פרקטיקה זו נוטה להיות: * הקישורים מקבל פנים על מנועי החיפוש שוקל מעט, או הגרלה כי כי דף באינדקס באופן קבוע, או האבטחה להיות קישורים זה נחשב, הוא נמוך למדי.

* אחוז גבוה של דפים אלה תגובה שאינם כלולים באינדקס, או יש מנגנוני לא-בצע. לעומת המבקרים זה מושגות, הם בעיקר אגבי, סקרן או recorredores כפייתית של הרשת יהיה למצוא תוכן מעניין להם שהופכים אותם להיות אוהדים של הבלוג שלך. ותחזור מאוחר יותר. הם כמו פרפרים, טוסו מעל, להקיף, לחפש מהר וללכת. כנראה לא. אתה כבר רואה, מבחינה זו, שאנחנו לא טובה \"עסקים\", לא? אם אתה מסכים, זה מסביר את הערה בסוף המאמר.

-A מבקר מאושר, הוא שבנוטעים כפייתית – עבור אל החלק התחתון של הנושא. במקום להקדיש הזמן כדי להגיב, לקרוא בלוגים, למידה טיפים, בכפייתיות בצע לצפצף או מעריץ של גורואים של מדיה חברתית-80% את 20% הנותרים במצב הכי מקרים לכתוב ערך לבלוג שלך, לשנות את השבב ומאמרים מבטל את התנאים. תוכן, תוכן, תוכן הטעות שלנו. על מה אתה מדבר בתדירות גבוהה יותר. זה הבלוג הזה גם ואולי בשלך. מספר מאמרים עם תוכן טוב יכול למשוך מבקרים יותר מ תגובה ולהפוך אותם בלוג רגיל הזה מאה הערות מהירה במאמרים מאה להשיג קישורים בכל מחיר. הבהרה למה שאמרתי מקודם , הרוב המכריע של המשתמשים להגיב באותו מאמר אנחנו עושים את זה צפוי להיות בלוגרים אחרים עשויים להיות מעוניינים הקשר שלנו לקרוא את דעתנו, כי על ידי לוגי צריך לכתוב על אותו הנושא הזה אנחנו. אם הם ימצאו משהו שנחשב יקר (תוכן) לבקר אותנו תהססו כדי להפיץ את זה, תגובה זה, לקשר אותו, ועוד… אנחנו חייבים לזכור כי החלק החיובי של הערה במאמרים אחרים, יהיה בדיוק להגיע מבקרים הרואים איכות שלנו תוכן ולהחליט להשקיית הרשת עם זה בכל האמצעים העומדים לרשותה, לרבות אופנה \"מדיה חברתית\" (לקרוא בטוויטר, Digg, וכו '..). נוכל לראות, עד כמה יותר רווחיים לטווח בינוני כדי להגדיל את תדירות הפרסום ואת תביני היא התוכן המקורי ואיכות, אשר לכבוש זמן תגובה, הערה על המאמרים של בלוגים אחרים עם המטרה הבלעדית של להשאיר קישור של זיכרון. אתה מסכים עם הרעיון הזה? או אולי היא השיטה שבה תשתמש בבלוג שלך באופן קבוע? תן לנו לדעת את הפוסט הזה יותר בהמשך או לכתוב את דעתך. הדעה שלך יכול לעזור בלוגרים אחרים אשר אנו קוראים.