אנחנו יכולים להחליט המחשבות שלנו?

ישנן מחשבות סוער. הם מוצגים לתוך מוחו של מענים אותנו. אז אנחנו נלחמים לגרש אותם, להתעלם מהם, תן להם הצידה. אבל הם עדיין שם, הם לא הולכים. ישנם כמה פעמים, להיפך, נראה כדי תובעני יותר ויותר.

המחשבות האלה עשוי לבוא מן הזיכרונות. דברים אשר תביע חרטה, מי נשמרו לנצח בעברך. חזרה מן העבר לדרוש פתרון אפשרי כי זה כבר מתוך להגיע. אבל עם מספיק השכיחות הן דאגות. אמיתי או דמיוני איומים כי נוכל לדמות בתודעה שלנו.

אנחנו חושבים על דברים זה נראה נורא, זה אולי התרחשו או עומד להתרחש. פעמים אחרות שהפשיטות במוח שלנו הן של חיל הפרשים של הספק. המחשבות האלה המפקפקים עד הרציונלי יותר. באופן כמעט לא שפוי יכול להפריע לנו או להכריח אותנו לבצע בדיקות מיותרות. לבסוף, ישנן מחשבות לא בריא או רעיונות שיהיה שווה הגשת. אבל למה לא נוכל להשיג את זה מהראש שלנו? הסיבה לכך היא הדרך שבה אתה מנסה לעשות זאת. המוח האנושי פועל באופן הבא. קודם יש מטרה; ואז תבצע פעולה כדי להשיג את זה. לאחר מכן נסה לזכור מה היתה המטרה כדי לבדוק אם הפעולה הצליח להגיע אליו. אם אתה מוצא את זה עדיין נכשלת, לחזור על הפעולה. בפעולה זו הנפש היכן מסתתר הסיבה. זאת הסיבה שבגללה. ככה אי אפשר לשכוח את הרעיונות מעצבן. בוא נראה איך זה קורה. קודם אתם שוקלים מטרת בלי לחשוב על הרעיון לא נוח; אז אתה לנסות לחשוב על דבר אחר כדי להשיג את זה. אז אתה לנסות לזכור אשר מטרתו הייתה הצעת כדי לבדוק אם יש לך הצלחה. נחש מה, אז יש לזכור בדיוק הרעיון שאתה מנסה לשכוח. לתת מבינים כי לא תיקח אותו משם לצמיתות מן המחשבה, חזרת לנסות את זה. לכן על הרעיון מקפץ שוב ושוב בראש שלך. מסיבות אלו זה לא רצוי כי אתה מנסה למחוק את הרעיונות. . זה לא מה עליך לעשות, לעזוב את הרעיונות שליו. החשיבה שלך, חייבים להישאר חופשי למעשה. אם זכור אותך ארונות תקשורת משקף על הסיבות. אם משהו הירידה מודאג, לשים את הידיים לעבוד, לא להשאיר את זה למחר. . תביע חרטה של משהו מבקש מחילה. אבל היא לך אותו. אבל תעשה משהו, מחפש פתרון אמיתי עם לא arremetas נגד החשיבה שלך. נח ולהקדיש את עצמך זה אפשרי לפעילויות הדורשות מספיק תשומת לב. קרי, להקדיש את עצמך לפעילויות בריא זה להקסים אותך. קבוע . תראה איך אתה מקבל תוצאות טובות יותר נלחם בעצמך. קריאה מומלצים אחרים:.