אנחנו מה שאנחנו אוכלים

האם ידעת כי כמעט כל הבריאות שלנו תלוי מה שאנחנו אוכלים? מה אחד הסודות של הנוער הוא מה שאתם אוכלים? מה האיכות את המחשבות והרגשות זה מקרוב מקושרים עם הדיאטה שלך?. גלה כאן כמו. בריאות הגוף ואוכל שלנו. אנחנו בנויים פיזית על ידי מיליוני תאים, כדי לשרוד כל צריך להאכיל; בריאותו של מבנים אלה תלויה הקבלה של החומרים המזינים שהדרושים להם כדי לפעול. דם תעבורות אלה מזינים לתאים, סופג את הפסולת. דם מקבל אלה מזינים המזונות שאנו אוכלים שיעיף בעיקר ב לדפנות.

הדם הוא לנקות הפסולת הכוללת של cellulase ידי הכבד והריאות. עוד מידע על צחי מלאך ניתן למצוא באינטרנט. D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%9F'>בני ברמה. הנקודה שיש לזכור הוא כי הדם הוא נייטרלי במערכת התחבורה, כן לאכול מזונות רעילים, הדם לאסוף רעלים אלה נשאו אותם cellulase כזה כאילו שהם מזינים. אם יש כל מחסור במזון שאנו אוכלים את הדם מגיע פשוט דלתות התא עם vaciasa€ a€œmanos. מה שאתם אוכלים קובע את הדם, מועברים לתאים רעלנים או חומרים תזונתיים, הסיבה אשר יש צורך לדעת התאים צריך החומרים המזינים, רעלים, חומרים אחרים אינם צריכים, לכן צריך לכלול שלנו החומרים המזינים תזונה הכרחי לבריאות כל המערכות שלנו או לא לכלול מזיקים לחזק את כל האיברים ומערכות שלנו. בריאות רגשית ואוכל שלנו. המשפט: a€œsomos מה comemosa€ אומר מה אנו חושבים ומרגישים קשורה עמוק עם מה הגענו לפה אודות והמושלם של מה אנו חושבים ומרגישים הוא המוח איבר של תאי עצב הנקראים הניריונים, כמו גם כל התאים האחרים שלנו החומרים המזינים של הצורך בגוף בכמויות מתאימות מתאים את תפקוד תקין, אבל כמו להסביר מעל כן הדם עובר יש להאכיל אותם הוא דלה החומרים המזינים, גם שיכר, איכות התאים ואת הפונקציות שלהם יהיה עני או cellulase פונקציות אלה לא תתקן, חלק גדול פונקציות אלה יש לעשות עם היכולת שלנו חושבים ומרגישים.

הפתרון. עליך להימנע ממזון זבל בשם שהם נמוכה החומרים המזינים, אשר גם מכילים חומרים מזיקים כמו edulcolorantes, לחומרים משמרים מלאכותי, הורמונים, הדברה כימיים, כמו גם למנוע רכיבים מזיקים אחרים לבריאות על-ידי ejemplo: מלח, סוכר מעודן, שומנים רוויים, קמח מעודן, מזון של החי. כל זה יש גוף נקי, ללא רעלים. השני לאכול שפע פירות, ירקות, גרגרים, זרעים, אגוזים, נבטים, נוזלים ממוצא טבעי כמו מים זכים, מיץ תה מסוימים. נסה השלישית לפחות של אחד-שני פעמים בשנה לבצע תוכנית ניקוי רעלים באמצעות תזונה רפואה צמחים או חלופי. כל זה הם אמצעי מניעה לחיות שלנו כושר טוב יותר הנפשי. על ידי ד ר Eloisa Chavarr?a. Eloisa Chavarria הוא מומחה פסיכותרפיה גשטלט, קורפורל, בסיס של קונדליני יוגה. הוא עזר מאות אנשים כדי לפתור את מתח חרדה וכן תוצאות המסכן חיים. כדי לקרוא עוד שלו מאמרים אשר יאפשרו לך מידע נוסף אודות לפתור כל ביקור זה: l