אספקת קפה

קפה תופסת מקום שני שמן כמו סחורה חומרי הגלם בעולם גלובלי. כל שנה, 90-115 מיליון שקי-? 60 ק ג הפיק משלוח לשתות הקפה. קפה ביותר נעשה על-ידי חקלאים קטנים עם המשפחות שלהם עבודה קשה, מדריך העבודה. המשפחה היא כל כך מועסקים, כדי לשמור על העצים, לערוך על הקרקע, קטיף קפה, פיל לאורך כל השנה, יבש. אך letztentlich שמחירי הקפה נשלטים על ידי היצע וביקוש במלאי משווקת בעולם. על-ידי קפה יותר ויותר, במיוחד כאשר הן מופיעות ויאטנם במחיר של קפה, טיפוח מופחתת כדי להמשיך, למעט עונתית (סוחרת רע).

הצרכנים גרמניה הם כמובן עיתונים מרוצה אם כל כך אנו גייס אשר מופחתת את המחיר של קפה. מחיר זול קפה נופל שוב, כמובן החקלאים על כפות הרגליים. אלה יכולים מחירי קפה זולים משפחותיהם הזנה לא נכונה ולהציע את ילדיהם ללא הדרכה נכונה, רק בגלל המלך הלקוח שוב את הקפה שלו רוצה לשלם € 2.79 לכל לירה. Gro?r?sterreien צורך צלי הקפה תמיד מהיר יותר, זול יותר. להרים כוסית עם פולי קפה, ב- 1-2 דקות עם עד 400 מעלות, כאשר הפולים לצרוב ולא צלויים.

מכיוון ניתן שקונים אפילו הפולים הטובים ביותר לכאורה, אם הם אינם מעבדים אלה. לקוחות רבים להשיב שארפ צלייה עם חומציות או כאב בטן, שכן אין קפה מגן מסייעת. קפה צריך להיות צלויים לאט כ- 200 מעלות עד 12 דקות, רק כדי לברוח החומרים מרה, את הארומה של הקפה לבכם. Kaffeer?sterreien קטנים חווים ממהרים נכון בזמן בקפה גורמה שלהם, זה קצת יותר יקר, זה אתה מקבל ללא בעיות קיבה, כמו גם קפה שתיינים. נסה זאת בעצמך, ולאחר מכן הקפה וטועם אותם שוב שלהם ארוחת בוקר, קפה.