ארכיאולוגיה של זיכרון: וילה גרימלדי, סיור במסדרונות של אימה

הז'אנר התיעודי במקביל באחד הרגעים היפים ביותר שלו יצירתי, מתמודד עם הסיכון של ייצור המוני. לפני עשר שנים רשת MTV מהפכה בז'אנר כשמערבבים אותו עם "מציאות", תודה. זה באליפות העולם האמיתי והוא מאז הסרט התיעודי לקח שני נתיבים: זה הפך להיות יותר סטארק, כנה; או זה הפך להיות יותר rarefaction ומסחר. Quique קרוז, הבמאי של הארכיאולוגיה של זיכרון: וילה גרימלדי, הוא לא זר זה צומת דרכים. בעוד התיעודי שלו נראה לרצות המסורת יותר שמתחתן, זה בלתי נמנע כדי להשוות אותו עם המציאות המודרנית כגון אלה בניצוחו של סרטים תעודיים Michael מור. בפרט בכך בעוד שהכוונה של הקולנוען פשוט לעזור זה לצלם סרט דוקומנטרי על ספרו של זיכרונותיו, בקצה של הצלב אותו מסתיים לא רק השתתפות היסטוריה, אם לא protagonizandola. התוצאה היא הרסנית. פרקים מסוימים של הסרט התיעודי מחריד: כמו מותו של האם במהלך הצילומים, או מוסיקלי זה נורא הגיבור על הצלחת האנדרטה ב וילה גרימלדי.

או כמו השיא אפוטאוסיס שבו אנו סוף סוף לראות הארכאולוגיה של קונצרט זיכרון, שהוצגו לא פחות מאשר על ידי מישל בצ'לט, נשיא צ'ילה הנוכחית, ניצול גרימלדי וילה. ?que היא ארכיאולוגיה של זיכרון: וילה Grimaldi? זה סרט תיעודי עם קריצות של המציאות בסגנון של Michael מור, אשר חוקר את הזוועות שהיו מחויבים כתוצאה מכך כדי הפיכה נתנו אוגוסטו פינושה בצ'ילה Santiago של בשנת 1973. עם זאת סריקה זו נעשית דרך האומנות של מוזיקאי Quique קרוז, במקביל, הבמאי של הסרט. קרוז היה אחד האסירים במחנה הריכוז וילה גרימלדי, מי רק הצליחו לשרוד את הסגר עקב שגיאה בירוקרטי שעזבה אותו בחופש. מאות בחור של הסגר לא ניהל את גורלו, הסרט התיעודי למסע מפחיד הזיכרונות של שהותכם בווילה. בפרט, הנוכחות בתוך בסרט התיעודי על ידי חבר של הבמאי, הצייר Guillermo נואז, גם ניצול של מחנה הריכוז, נותן לך משקולת גדול מהסרט התיעודי. ההיבט החזותי, של שלה דל תקציב, מעלה עם ציורים של נונייז, ואילו הקריינות של הצייר מביא חשיכה זה קשה כדי לשדר, לעבור על ידי רגשות גדול מעורב.

הופק על ידי רשת PBS, ארכיאולוגיה של זיכרון: וילה גרימלדי, מסע עוצמתי דרך חלומות, הטרגדיות של דור מסומן על ידי הדיקטטורה פינושה, אבל באותו זמן הגיעה לבגרותה האמנותית שלו. מסמך כאב, אמנות, מזכיר את הסרטים של מור Michael הפשרה, אך בו זמנית יש אלמנטים של אימה כפי שסופר על ידי הגיבורים משלו. אם אתה רוצה לדעת כיצד לקבל הלוואות, בקר ו. גלה את היתרונות.