אתה התוצאה של עצמך

. אתה התוצאה מכם אותו אתה הם התוצאה של לך אותו. אי פעם לאף אחד, אף פעם לא את הצילום של שום דבר או אף אחד, בגלל שעשית את חייך. זה מקבל את האחריות לבנות את עצמך ואת הערך של. מאשים אותך באי ספיקת להתחיל לדברייך. לפעמים, הניצחון של הגבר האמיתי נובע האפר של השגיאה. אם באפשרותך להימנע קצת יותר טוב. אף פעם לא מתלוננים על הסביבה שלך או שמקיפים אותך, ישנם אלה שלך אותו קצב סביבה מעולה.

הנסיבות הן טוב או רע לפי הרצון והעוצמה של הלב שלך. למד כיצד להפעיל בכל מצב קשה לתוך נשק כדי להצליח. אל תתלונן על העוני או על בריאותך, או את למרבה המזל?: לעמת אותן עם ערך ולקבל כי בדרך זו או אחרת, הוא התוצאה של מעשים שלך הוכחה כי אתה חייב לנצח. . לא, אתה בהחלט על ידי חוסר של כסף בגלל שופעת בחלקים רבים.

אתה לא amargues את עצמכם עם כשלים משלך או מחייב אותם לאחרים, עכשיו מקבל. או תמיד המצדיקה את עצמך בתור ילד. לזכור כי בכל זמן טוב להתחיל שאף אחד לא כל כך נורא להיכשל. מתחילה עכשיו זהה. להטעות אותך, אתה הגורם לעצמך, העצבות שלך, לצרכים שלך, את הכאב שלך, הכישלון שלך. שלך מחליט לבנות ככה. אם שלך ללמוד להכין שוב מהכאב, יהיה יותר גדול זה יותר גדול מהם, מכשולים, בתוכך תוכלו למצוא גבר. זה כל מה שזה יכול לעשות. הגורם של המתנה שלך היא העבר שלך, כמו הגורם העתיד שלך יהיה המתנה שלך. לומד של המבצרים, של נכסים, מחקה מודגש, האמיצים, אנרגיה, למנצחים, מי שלא מקבל למצבים בלתי אפשריים, על מי לא למשוך את הדברים בקלות במקום לקבל את האתגר של בדרישה אך בר השגה; אל מי ניצח למרות הכל. פחות חושב על הבעיות שלך, יותר העבודה שלך ואת הבעיות שלך נשימה ימותו. תסתכל במראה שלך, מתחילה להיות כנה עם עצמך, מזהה את הערך שלך ואת הרצון שלך ולא על ידי החולשה שלך כדי להצדיק אותך. שאתה מכיר את עצמך אתה להיות חופשי, חזק ולתת להיות הבובה של הנסיבות. כי אתה הנהג של היעד שלך, אף אחד לא יכול להחליף אותך תקום! תראה מלא אור וכוח בין לילה, זה נושם את אור השחר. . אתה חלק של כוח החיים שלך… תתעורר, הליכה, להזיז, להילחם, אתה מחליט! לך להצליח בחיים. מקור: מילים חכמות של מחבר לא ידוע. באותו סדר של רעיונות, ניתן להוסיף עוד שבעה רעיונות: זה הרבה יותר קל להגיב את התכנית הזאת, אבל הרבה פחות יעיל. זה הרבה יותר בריא לצחוק עם אחרים שצוחקים על אחרים. האימונים שלנו, אותן נסיבות יכול עשו מאיתנו מהן, אבל אנחנו אותם אחראי בכך כי פיתחנו. זה לא תמיד מספיק כדי לקבל מחילה על ידי אחרים. פעמים רבות אנו צריכים לסלוח לעצמנו. משהו זה מבוסס על ההנחה כי האחריות אינה מוקצה לך אחד. כאשר אנחנו מפסיקים להכין את עצמנו, זה להכין הכשל. כי הנדיבות לא ישולם עם המילים, ו האומץ הוא מראה נותן.