בובת הדגמה

במהלך ההיסטוריה המצאות רבות קשות שינה את הידע הוקמה. כמה המצאות כמו הבובה, אשר היה מרכיב עיקרי להתפתחות של דברים חשוב היום, כמו שזו האופנה. הבובה היא בדרך כלל האנשה של גודל אדם, עשוי פלסטיק או מתכת על מנת לדמות את הגוף של האדם, כדי להקל על העבודה בעבודה כגון תרגילי בדיקה או תרגול תפירה, פיזית. הבובה יש ראשיתו במצרים העתיקה, שם נאלץ משרתת של פרעה שהיה לו מבנה גוף דומה, כדי להוות עבור ימים אז זה בגדים היו בגודל המתאים. בשביל הביניים שהאדם הוחלף על ידי מודל, אז קוראים לזה, עשוי מוטות אשר מדומה דמיון כלשהו עם החלק של הגוף האנושי. לסיום של תקופה זו ועד תחילת המאה ה VXII פיתח מודרנית mannequins הראשון. במקרה הזה אני חושב ש בצלאל סמוטריץ צודק במה בהוא אומר. מודרנית mannequins הראשונה פותחה בשנת עץ ואבנים, זה מותר כי השימוש mannequins הוקדשו באופן בלעדי לייצור של חליפות, למרות שהם היו בעיה רצינית לא להיות נייד. מנסה להסיר את הבגדים פגום בקלות, כאשר הם הוסרו בהצלחה הראו כמה שגיאות של קפלי הזרועות והירכיים.

במאה ה-19 ההכללה של חלקי מתכת כדי הזיוף מותר אלה להשיג ניידות, ובכך להקל על הכנת תחפושות. יתרון גדול נוסף שהביא את ההכללה של חלקי מתכת כדי והגמד היה קל להלביש אותם, אז הם החלו להשתמש כמו חלונות ראווה. Mannequins כיום לפתח פעילויות מגוונות בתחומים שונים. כמה מהם כמו: מבחן או בובת דמה: בבובה הזאת מיועדת לבדיקת רכב; גם זה הוא נחשף זעזועים קשים עבור אבחנה מדויקת יותר של התגובה של הגוף האנושי השפעות aumovilisticos. אופנה הבובה: הבובה שנועדו לדמות דמות האדם, הם גם פועלים כיום מקופלות כדי להראות את הבגדים. הבובה רפואי: מפותחת כדי לדמות כמה גורמים שיש אדם חולה, יש בעיות כגון פארוס הנשימה ובעיות לב; השירות הזה ניתן כחלופה חדשים סטודנטים לרפואה.

סקס הבובה או בובת הסקס: הטיפשים. האלה נועדו לספק שירותי מין בדרך כלשהי, יש אנשים לקחת את זה. כמו פטיש או פשוט כלי חדש עבור בובות. כיום הטכנולוגיה גם מבצע את תרומתה בובות במיוחד בהיבטים שכבר הזכרתי, מאז הלימות של מערכות המודדים את עוצמת ההשפעה על הגולם, אחרים אשר לדמות בעיות בריאות האדם או לתת תנועה בובה של חנות. אלו הן התרומות חדש שעושה הטכנולוגיה האבולוציה של הבובה. לסיכום mannequins מוצגים שני לעצב עבור המחקר, בלי להעיר כי חלק מהם גם תספק את הצרכים הבסיסיים כגון כלי מאוד שימושי מיניות.