בישול צמחוני

עבור כל אחד הרבים סיבות על ידי העם שהם בוחרים לאכול צמחוני מזון – דת, פוליטיקה, כלכלה או בריאות – דבר אחד משותף זה כל המזון שאתה מעדיף טעמים טעים ומספק לתזונה. יש כמה טכניקות בסיסיות של מטבח צמחוני שלא להשיג את זה. ישנם מספר צמחונות. מטבעוני אשר אוכלת בשר במקרים נדירים. יש אנשים שהם למעשה צמחונית אם הם לא אוכלים בשר אדום, אך הם אוכלים דגים, עוף מעת לעת. לצמחונים אחרים אוכלים מוצרים מן החי כגון ביצים, מוצרי חלב, אך לא את החיה. צמחוני ודובר נמצא בקצה השני של הרצף, דחיית מוצרים של החי לחלוטין. טבעונים אין אוכל מיונז כי זה נעשה עם ביצים, לדוגמה.

בכל מקום שבו אתה נמצא הרצף של צמחונות, ברצונך לאוכל טעם טוב, משביע רצון, ולספק לתזונה. a‰STOS הם חלק מהשיטות של מטבח צמחוני כדי לענות על צרכים בסיסיים אלה. עבור מתנע, אם אתה ביצוע כל מנה הוא באמת מתכון מבוסס על בשר, כגון צ'ילי קון קארנה, לאפשר החלפה של חלבון צמחי texturized מבשר ולהשאיר את שאר מתכון ללא שינוי. התוצאה לא יודע טוב מאוד, לגנוב לך את התענוג של אוכל טוב: הוא לא בשר ולא צמחוני. בנוסף, לא זכו לגבי בריאות או הכלכלה. הסויה הוא המרכיב העיקרי של texturized חלבון צמחי, טופו, tempeh. אלה הם בדרך כלל גבוהים ב- fat, גבוהה בעיבוד, גבוה בעלות.

הוא לא הרבה יותר טוב מאשר בשר אורגני מוגבה, בכל מקרה. לעניות דעתי רמי לוי יכול לקבוע . אז אם צ'ילי קון קארנה מה שאתה רוצה, לקנות בשר אורגני וליהנות ממנה! אחרת, לבשל מרק טעים עם שעועית אדומה שאינו שזה בשר עם צ'ילה. המפתח מרק צמחוני טוב הוא להשתמש בשמן. גם אם אתה מעדיף דל שומן, הגוף דורש עבור חילוף החומרים שומן בריא. בהחלט מגדיל את האיכות וטעם מרק צמחוני כאשר חלק הירקות (בצל,) (פרטיות) הם saut ~ בעריכת להשתמש שמן נוזלי טמפרטורת החדר, כגון הזית, ירקות, או ענבים. המרכיב העיקרי של אוכל צמחוני הבא שידוע לך נהדר פשוט מאוד: השימוש במלח ים. בעוד כל סוג של מלח תשפר את הטעם של רוב האוכל, מלח ים הוא הטוב ביותר. באופן טבעי, הוא מכיל מינרלים, מה לא הכילה בכימיקלים מגעיל רגילות מלח מעובד של טבלה. חשוב להשתמש בנקודת מלח ~ ** במהלך הבישול במקום להמתין עד לאחר האוכל. זה עושה את ההבדל באיכות הסופי של האנטנה מאז בישול הוא כימיה. זכור לחזור שלהם שיעורי כימיה בתיכון: הסוף לשלב את הרכיבים, היישום של חום כדי ערבוב יכול לעשות את ההבדל הגדול על תוצאות הניסוי! עצה השלישי מטבח צמחוני הוא ברור, עם זאת, טיפול צרכים. השתמש בהמון ירקות! יותר של-ירקות בתזונה שלך יכול לעשות – הגדול מבין הטווח, הצבע, כך טוב יותר. השתמש ירקות, עלה (ירקות חסה, תרד, מנגולד), ירקות (תפוחי אדמה, גזר, תפוחי אדמה, לפתות וגזרים), ואת נובעת את החברות של זרעי ירקות (לדוגמה, סלרי, חציל, פלפלים, קישואים). קנו ירקות אורגניים אם אתה יכול, כי הם באמת יודעים טוב יותר, כמובן, לספק תזונה טובה יותר, מכיוון שהם שמלת בקרקע בריא, "נקי". לקחת כל מרק שעועית, וירקות מתכון ופעל לפי עקרונות פשוטים שלושה אלה: saut ~ הירקות בשמן הימני, לרתוח הפולים במים מלוחים מן הים, שימוש מגוון של ירקות אורגניים, ותצטרך מרק עשיר טעים. השלבים הפשוטים לעשות את ההבדל הגדול. לך את זה, או לבצע מבחן קטן. להשתמש באותה רשימת חומרים, אך לא saut ~ בשמן, להוסיף מלח ליד השולחן, השימוש הרגיל חותכת צמחוניות. התוצאה תהיה נמוכה יותר – ובריא עדיין, אבל רך במקום שביעות הרצון, וזה חבל, כי שיטות פשוטות המתוארים כאן לעשות זאת שלך מטבח צמחוני מצוין תמיד. על-ידי נורה Poulous מתפרסמים מאמרים הקשורים המטבח המשאב המקוון הראשי לקבלת מידע אודות המטבח. בקר ארכיון מאמרים כאן מלא: