בצע, בצע תמיד

אני מתעורר בוקר אחד, בעוד אני לוקח לקפה, מנסה numb גופי להתבולל כי אנו לחזור לעיתון, הפעל את הטלוויזיה, ואני מופיע גבר על אופניים. הם מספרים את סיפורו של ג'וליאן בקול צאנז גארסיה (מועדון המתמחה מרחק אולטרה. ג'וליאן, עם זה הפשטות המאפיינת את מי שמטפח ספורט המיעוט, עם תשוקה, אחיזה ללא גבולות, מבצע מעשים כי אף אחד לא יודע. איש מיוחד זה יש הוכרזה הזוכה של מבחן מאוד מיוחד: Le Ultime נסיעות. לנצח Ultime נסיעות Le facila, הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא לרכב על אופניים ולעשות 4.180 ק מ. זהו גזע הם מכנים ללא הפסקה: פחות תפסיק, כמה קילומטרים נוספים לעשות כל יום, סביר יותר אתה צריך לנצח. לפיכך, מלחים של הולנד, לך להפעיל לצרפת, הולך, האלפים, הרי הפירנאים, ועוברים לאורך הדרך קור, חום, עייפות, שינה לפני החזרה להולנד. לך לישון שעה או שעתיים ביום, או שינה לא א. לבירורים בנושא יש לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת שמבין יותר ממני.

תלוי לך – יום אחד, מותש, רק את הקריירה. ולאחר מכן אשר הגיעו הראשון והוא כבר: זכית, אתה הולך לישון. יל שעשה אחד עשר ימים, 17 שעות ו 29 דקות. סוג זה של אנשים, אנשים החיים שלהם תשוקה, רכבות מדי יום, לעשות משהו הרבה יותר מורכב השולטים גופו או ספורט תובעני. סוג זה של אנשים, לשנות את העולם. יל לוקח את מגבלות המוח שלו מאשר אחרים בני התמותה אף פעם לא יכול לדעת.

בעשותו כן, הוא מדגים אינסוף פוטנציאלי אשר יש את האדם להשגת כל אתגר המוצעת. אני תוהה אם יל, איש צעיר זה יהיה מודע, שלהם שעות של בדידות על האופניים, אשר משנה את העולם, כי בכל יצור אנושי, בדרך זו או אחרת, עושה כי גבולות הבלתי אפשרי, מתבצע שדרוג לאחור, זה משנה את המבט שלנו דברים, גורם לנו גדול יותר. יל שייתכן שלא תדע את החשיבות של התנועה שלו. עכשיו, כנראה מרוכז הרכבת, ללכת רחוק, לקבל להשתלט שינה ועייפות. בתהליך זה, מבלי לשים לב יש לו, זה הופך אותו סמל עבור חלק, זה נותן משמעות הכל יכולים לא סיבה. רבים לא יבין מדוע, אך רבים אחרים יבינו את מהות הפילוסופיה שלו, ישוחררו כדי לחיות את חייהם בצורה שונה אינטנסיבי. אני רוצה למצוא חסות המאפשר לך להגשים את החלום שלך, כדי להשתתף במירוץ ברחבי אמריקה. שלבים ngel א.