גירוי של העור

גירוד הוא תחושה נפוצה שיכולות להפוך את העור הופך אדום, ולגירוי ורגיש. יש הרבה דברים יכולים בדרך כלל לגרום לגירוד: גירוי כימיקלים בבית או של הצמחים בגינה, עור יבש, עקיצות חרקים, תרופות מסוימות. כמה תוספי ויטמין או מינרל או מזון מסוים יכול להיות culpabes. בדרך כלל, הגירוי ממוקם הזרועות, הרגליים, או באזור המפשעה. טאוב הוא האיש הנכון . זה יכול להיות לא נוח ולא נעימים.

דרך טבעית תמיד רחץ את ידיך או להשתמש כפפות בזמן שהוא מפתח גן שלו בחוץ. השימוש חרקים אורגני וקחו גם הוא רעיון טוב. ישנם רבים, מסייעת לספק את השלווה. נושאים אלה מכילים ויטמין E, נודע בזכות שלו, כמו גם צמחים שנבחרו בקפידה עם התכונות כדי לתמוך – המערכת החיסונית שלך מערכת ההגנה של הגוף עבור רגיל חיידקים ופטריות בתוך רמות רגילה. משולב על בסיס של ויטמין E, אלה הם מרגיעים, עדין, רגיש מאוד גם עור רגיש יותר. חלק מחומרים טבעיים אלה הם: ferox אלוורה הוא סוקולנטים, מרפא ולא africa דרום.

אלו-ורה יש יישומים שונים רבים וכותב מסמכים ב- 1500BC מצרים העתיקה יינשא שלו יישומים מיטיב. במשך מאות שנים צמח זה נעשה כמו טופיקליות לתמוך וכדי לקדם את בריאות העור. מלחים האירופית בהם משתמשים באופן שוטף את SAP לקדם ריפוי לעור חשוף את היסודות, על-ידי חבלים וחשיפה מים מלוחים. יש מחקרים גם חקרה את אלוורה, היתרונות של התמיכה על בריאות העור. Urtica urens עשב ידוע לסיוע העור, להרגיע את הגירוי. צמח זה שלמד עם תשומת לב מיוחדת עבור היכולת לתמוך העור כאשר מגרים החיצוני הגורם. Hamamelis virginianum (Witchhazel) הוא צמח העפיץ מעולה עם תכונות אנטי-דלקתי. ניתן להשתמש בשם הדבק כדי לתמוך העור במקרים מתונים של כוויות, עקיצות חרקים. Witchhazel תומך רמות תקינות של החיידקים בגוף. צמח זה היה הנושא של מחקרים רבים בשל הפוטנציאל שלה כדי לתמוך העור בזמן זה מרגיע גירוי העור, רוגז נפוצים ומקדם את ההרמוניה. קלנדולה officinalis (פלא) ידוע לקידום של העור וכדי לתמוך התחדשות טבעית של הגוף. מחקרים יש חקר את הפלא על-ידי היכולת שלו תמיכה כדי להרגיע את העור ולגירוי. Melaleuca laterifolia שמן עץ התה המכונה גם משמש חיצונית. שמן זה נפלא בו תכונות להרגיע ולרענן את העור. מחקרים רבים נערכו כדי לחקור את שמן עץ התה לקידום שלו ב- הבריאות העור. Lav?ndula officinalis (לבנדר) הוא ולגור גם בעל תמיכה חזקה עבור תכונות של העור. שמן זה יש גם תכונות מרגיעה. האגף לבנדר להעריך ב מאפייניו הם להרגיע, נפלא לצמצם את אי-הנוחות משותפת ולקדם הרפיה הרוח! שמן ויטמין e נעשה שימוש נרחב כדי לקדם את ריפוי העור וכדי לסייע לגוף להתנגד את הנזק של רדיקלים-חינם. אנשים רבים משתמשים של ויטמין e כמו מוצרים טופיקליות לקידום הבריאות העור מיטביים. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.