געגועים לחופש

התאווה לפי החופש ניסית אי פעם פעם תהיתם למה אתה אוהב את שני החגים לברוח? מה אתה מחפש במקום אחר מצא כי אינך מוצא בבית שלכם? אולי מה שאתה מחפש הוא לפנינו, או ליתר דיוק, בתוכנו. מחפש יעד שלנו חג חופש הביטוי, אמונה דתית, מידע, החופש לומר, לפרסם, ליצור, חופש, אקדמאית, כלכלי, חינם שעה נראה כי לכל אחד יש את האפשרות ליצור משלך סוג של חופש במאה ה-21. עם זאת יש חופש מוחלט וללא התניה? לא מתוך משהו, אבל החופש פשוט, ללא הגבלה, סה? על פי רוב, חירות פירושה לברוח האחריות בעבודה ובעיות יומיומיות. לשכוח את הדאגות, לחצים, ראש וחשבונות שלנו מספרים אדום. אנחנו מחפשים דליפה קטנה של החיים להיות מסוגלים לתפוס את הנשימה. אנו עובדים קשה בכל ימות השנה, לשמור, יש כמה רגעים של רחמים לבסוף על החוף החולי. כמו אנחנו יודעים, לחופשה, דברים לא תמיד הולכים כפי שהיית רוצה, או על-ידי המלון, או טיסה, הילדים פשוט להחליט כי הוא הזמן המושלם כדי לקבל חולה.

מסיבה זו או אחרת, רוב החגים לא וסופו שינה הצפוי. גם אם אנחנו מזל אלה מושלמים לנו, כל רגע שעובר זה מזכיר לנו כי הם יפעלו החוצה מהר וניתן יהיה להתחבר מחדש עם החיים האמיתיים. לאחר מכן אנחנו באמת יותר חינם לברוח משגרת היומיום?, מה קורה אם יש דרך אחרת לחיות לא רוצה לברוח בחיפוש אחר חופש? יש חופשה אינסופית, מושלם? למעשה קיימות. אבל כדי למצוא את המקום, אנחנו חייבים להפסיק לחפש במסגרת של העולם הזה. החופש הוא מעבר לעולם הזה בעולם שלנו, אנשים הם כל דבר פרט חינם. אנחנו לא לבחור את המשפחה, הכישרון הטבעי איכויות. כאשר ילדים כל הזמן הושפעו שלנו הורים ומורים. גדל, החברה ומדיה להכתיב לנו כמעט הכל: איזה בגד, מה יהיה, לקראת מה למצוץ, איך לחשוב מה לאכול, מי אוהב.

מה יפה או מכוער, הנכון, הלא נכון, טוב נימוסים, דרכי הדיבור, מתנהגת. באופן טבעי, לא קל לקבל את הרעיון כי יש חופש אין בעולם שלנו. אבל, ברגע שאנחנו מבינים את זה, מתחילים לשאול את עצמנו מה המטרה של כל זה, לאחר מכן יהיה על נתיב לחופש אמיתי. התשובה לשאלה, מהי מטרת החיים מחזיקה את המפתח לחופש שלנו. כל כבר שאלנו שאלה זו לפחות פעם אחת: למה אנחנו כאן? איפה אנו באים? יש תכלית חוויות אישיות הכללית שלנו? לאן אנו הולכים? החברה גורם לך להרגיש נוח להתעלם שאלות אלה. הוא עדיף מבחינה חברתית לראות נגררת על ידי הגאות של החיים אשר שאל את המשמעות של זה. לכן, כאשר עולות שאלות אלה, אנו נמנעים מנסה לתת תשובה כנה. עד תעשיית בזבזני בידור הוא נולד שלנו מנסה לברוח המרדף אחר משמעות החיים. יש לנו אינספור פעילויות, אנו מקבלים טונות של מידע מיותר, בצורה מאובטחת ראה טלוויזיה שעות לנו לגלוש באינטרנט, אנו רואים סרטים, אנחנו הולכים לפארק דיסנילנד פריס, מה נכון?, שום דבר כדי לשמור על קשר מוסחת. עצם הרעיון של להיות בלי הסחות דעת מפחיד אותנו. אנחנו, למעשה, הדחקת את השאלה כי פשוט לוקח אותנו אל החופש הרצוי שנינו. במקום לנסות לברוח מן החיים שלנו, אנו יכול להפוך אותם חוויה שונה לחלוטין, חופשה רציפה, מושלם, שבו העונג שאנו חשים רק בעליות. האם, לדעתכם, כי זה משהו שלא קיים בעולם שלנו? ובכן, אתה צודק, כאן, אבל כן זה קיים במקום אחר. איך נגיע לשם? להתחיל עם החלטה פשוטה: השאר להימלט. למעשה, חקירה משמעות החיים היא תחילתו של הקשר שלנו עם מקור האושר, מערכת כללי של הטבע. במקרים אחרים מילים, להשיב לשאלה זו וחבר לנו עם זה מערכת כללי הם נרדפים. לחץ כאן צחי מלאך ומצא עוד . להשיג חיבור זה, היא תהליך הדרגתי מתבצעות הפנים שלנו. מצב כדי להגיע אל החופש אין צורך לטפס על ההרים, לנסוע לקצה השני של העולם או מנסה להימלט מחיי היומיום שלנו, רק צריך לתת הפנימית זה שאלה מתעורר למעלה, להנחות אותנו. לאחר מכן, הנתיב שהפליא פותח לפנינו ואנחנו על נתיב לחופש אמיתי ונצחי.