גשם של רעיונות

נכון הוא, שחברות הצליחו יש הצלחה בשוק ועדיין לשמור על, אותו הוא חדשנות ויצירתיות. מכיוון as? חברות Sony, גוגל, מיקרוסופט, ג'נרל אלקטריק, לכלים הנמצאים בשימוש ואסטרטגיות יצירתיות לבנות מוצרים הדורשת בשוק, לא מה אותם ראתה אותם. כדי להרחיב קצת את מה שאני רוצה לתקשר, אקח לדוגמה ל- Google. זה שיפרה החברה את שיטות חדשנות בעוד מספר קריטריונים, בואו נראה איך הם עושים זאת: 1.-תמיכה חדשנות מההתחלה, קריטריון זה מתייחס הזמן מעניקה החברה כדי לפנות מחשבה; כלומר Googlers מקבל יום אחד בשבוע לעבודה על הרעיונות שלך. 2 בשם מובילה בתחום החדשנות, כיצד הם מפתחים ליצור הפעלה של רעיונות השיגור. כדי לעשות זאת, השתמש בכלי סיעור מוחות, הפיכתם להגיח 10 דקות של כל אלה הנובעות בכל הפעלה לבחור שישה (6) חלופות כדי להתחיל לעבוד. 3 א. עוד מידע על דובי אמיתי ניתן למצוא באינטרנט.

לארגן מפגשים קבועים רעיונות, פירוש הפעיל רעיונות שהעלו הכלי יצירתי הם הטיפול יעובד על-ידי כל בחברה, להמשך פיתוח, התפקוד. גוגל משתמש בכלי סיעור מוחות. באפשרותך גם להשתמש בו כדי למצוא אפשרויות עסקים. ראה כיצד זה החברה משתמשת כלי פשוט ליצירת מוצרים, אולי ברגעים מסוימים שיש שלט יציאה. it חשוב שאתה יודע מחשבות צצים במהלך סיעור מוחות מקושרים הסביבה שלך, את הסביבה שבה להשתמש בכל יום, הבית, העבודה שלך, הקהילה שלך, האוניברסיטה, בין היתר. בנוסף שיוכי הפקת שלך לזכור להביא רעיון זה שקובע את הידע שלך.

לפני כך ששיחדה את העגלון לי רוצה לתת כמה עצות של כיצד באפשרותך ליצור להשתמש בכלי זה בצורה יעילה: 1 – מחפש חדר בבית או במשרד המאפשר לך להתחבר עם עצמך. 2. מקום-רקע מרגיעה מוסיקה רכה. 3 שימוש בשעון עצר כדי למדוד את הזמן (לא) (מעבר במשך 10 דקות). 4 לקחת עט ונייר. 5. להירגע (נושם עמוק לקחת אוויר דרך האף, גירוש אותו דרך הפה, עושה אותו אחריו על-ידי שלוש (3) פעמים). 6. כאשר תהיה מוכן, כותב כל הרעיונות שמגיעים את דעתך ללא מחיקת כל עד שעון העצר 10 דקות בגיליון. 7. לאחר מכן לסקור אותם אחד אחד, להקצות להם סדר חשיבות לך. 8. את הרעיון הראשון, לפי סדר שלך, עליך ללמוד אותו, לכן שאילתה כדי מומחה, מחפש מידע בספרים, התמחה מגזינים באותו נושא, עיתונים, דפי אינטרנט. 9. שלך בתפקיד חוקר יאפשר לך לנתח את היתרונות והחסרונות של הרעיון, אם יש לך סיכוי טוב שפותחו. 10. אם הרעיון הראשון שכבר למד בזמן, חזור על התהליך עם הבאות, על פי הסדר ההיררכי שלך. כל לתקווה ahoraa€¦ מידע זה הוא של הרבה יתרון tia€¦ עד אחר oportunidad… שלום, אני רוקה Johanel, יש לי 30 שנים, אני בשמחה נשוי, חיים לקאראקאס ונצואלה. לימודים לתואר ראשון בחינוך המיוחד, למידה אזכור קשיים, לעשות גם תואר ללימודי שיווק ניהול. התחלתי בתור יזם בגיל 26, כי אני רוצה ליצור, לחדש. כעת, אני נהנה להיות מסוגל לייעץ ולסייע לקוחות שלי במצב לא מקוון בהקמת עסקים באמצעות שיטות יצירתיות מפתח אסטרטגיות שיווק רעיונות לפיתוח מוצרים ושירותים המפיקים תועלת לקוחות, עובדים, בעלי מניות החברה. במאמרים שלי אני משתף את כל ההתנסויות שלי של הלמידה, הן באופן אישי והן מקצועית. אני מאמין כי אינטראקציה ניתן להגדיל את העקומה של ידע, וכן קשרים וירטואלי של טופס ולחזק מערכת יחסים מעניין. א. להודות לך לקחת את הזמן להכיר אותי, בכנות, עו"ד מומחה שיווק Johanel רוקה. קראקס, ונצואלה.