האפליה בפני אנשים עם השמנת יתר

בחברה של היום, הוא מגזים בהערכת את המראה ואת יופייה הפיסי. הרזון נלקח כערך עליון, כל כך הרבה אנשים להגיב מעשים לשים בסיכון חמור את בריאותם כדי להזין מודלים אלה אידיאלי. אכילת כולל הפרעות אנורקסיה ובולימיה לגדול מדי יום בקצב מדאיג ושם עד מניעת פוליטי זה יכול לרסן את התופעה הזאת. במאבק נואש להשיג את המשקל הנמוך אפשרי, מתעייף נתפסת כמשהו שהוא מפחד ואני לא רוצה להיות. אנשים שמנים סובלים השפלה מתמדת ואפליה בחברה אינה מתאימה להם, קילל אותם, דוחה אותם. בעוד השמנת יתר היא מחלה אשר זקוקה לטיפול, לא יכול להיות לא נכלל כדי מתעייף עד להחלטה לשחזר את בריאותו. החברה חייב לקבל ולא מכבד את משקל אדם חריגה ולתת לך את אותן הזדמנויות.

זה שאר הפרטים. אנשים נוטים לחשוב 'זה גם בגלל שהם רוצים', 'אין לו רצון', או "אני לא רוצה לרדת במשקל". נראה שמנים בתור מישהו ללא רצון ומחויבות, דעות קדומות לא ברורים ולא מופרכת. מעסיקים רבים לקחת אלה וארגומנטים אחרים כדי לדחות אותם. באופן דומה, מאמין (או לומר מאמין) היא מחלה אשר קובע את הביצועים של חובות העבודה.

בעוד שיכול להיות נכון בחלק מהמקרים, יש משימות רבות אשר יכולים לפתח אנשים רזים או שמנים כאחד. השמנת יתר אינה משפיעה על יכולת שכלית. אפליה, לא רק נראה הדחייה של אחרים. מתעייף שתרגיש כאשר מדובר על ההלבשה, נסיעות בתחבורה ציבורית, או להשתתף מסוימים במקומות ציבוריים. בגדים גדולים מאחסן שלא נכללו אנשים בגודל גדול, להיות כמעט בלתי אפשרי לתפוס בגדים במידות מעל הממוצע. מתעייף נאלצים לקנות הבגדים בחנויות מיוחדות של טעם מפוקפק ובמחירים מעל הרגיל. שמנים בצורה חולנית עשויה להיות קשיים לנסוע במטוס, ברכבת או באוטובוס. המושבים הם קטנים, קרובים מאוד, על ידי מה אדם שמנים לא מתאים. אנשים רבים להימנע כשהם יושבים לידם בתחבורה ציבורית, אין מקומות מיוחד מותאם לאנשים שמנים, חברות מסוימות דורשות לשלם על שני כרטיסים. בקולנוע, תיאטרון ומקומות בילוי אחרים לא מחזיקים מושבים המתאים, אז רבים בוחרים לאסור כניסה שמנים בטענה כי התשתית של המקום אינו מתאים עבורם. עכשיו ידוע כי השמנת יתר היא מחלה לא חוסר רצון או תו, השמנת יתר מטופלת בהצלחה באמצעים כירורגיים, עכשיו אנחנו יודעים את זה היא אחת השיטות הכי יעילות ובטוחות לשים קץ השמנת-יתר. .