האצת חילוף החומרים

מאת: יואל גונסאלס יש אנשים רבים אשר ייתן מה להגביר את חילוף החומרים שלהם, מאז פעם זו מושגת, מאפשר לאנשים לשרוף שומן במהירות, לרדת במשקל במינימום מאמץ. חילוף החומרים מתייחס התדירות שבה הגוף מייצר צורכת אנרגיה וקלוריות. ישנם מספר גורמים המשפיעים על חילוף החומרים של אדם, כגון כמות רקמת שריר, באיזו תדירות הם צרכו מזונות, בעיות של גנטיקה, מערכת העיכול, רמות מתח, תזונה אישי ועל רמות פעילות שיש לנו. כאן אני אראה לך כמה דרכים להגברת חילוף החומרים: 1. לאכול ארוחת בוקר. אנשים רבים להתעלם מן העובדה כי ארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר של היום. למרות שזה אולי נראה מוזר, אנשים שאוכלים ארוחת בוקר ודק יותר מאשר אלה אינם, חילוף החומרים עשויה להיות איטית אם ארוחת בוקר נלקח מתכוון מחר או אם צפוי עד חצי יום משהו לאכול.

2. הימנעו סוכר. סוכר מאפשרת לגוף יאגור שומן. מומלץ כי אדם צורך מזונות המסייעים לשמור על רמה רגילה של סוכר בדם, גם תרגיל שתיים או שלוש פעמים בשבוע יש רמת הסוכר בדם יציבה. 3. לאכול מאכלים מתובלים.

מאכלים מתובלים אלה מסייעים להגברת חילוף החומרים. 4 לישון יותר. לפי המחקר, אנשים לא לישון מספיק הם נוטים לעלות במשקל, גם מחדש של השרירים במהלך זה זמן ההשבתה. 5. לשתות יותר מים. המים שנמחקו רעלים מהגוף, המתרחשים בכל הגוף שורף שומן. רוב הפונקציות של הגוף דורשים מים והופכת מחסור במים בגוף להנמיך המהירות על הפונקציות, להתרחש כמו מתח בלתי רצויות כתוצאה מכך. 6 לנקות מרעלים במערכת העיכול. מערכת העיכול נקי ובריא לא רק מסייעת לגוף לפעול בצורה יעילה יותר, הוא גם מספק אנרגיה, בנוסף לכך מערכת העיכול נקי יכולים לנצל טוב יותר ואבות המזון 7. לאכול מעט יותר. לאכול ארבע עד שש ארוחות קטנות במהלך ה יום לצאת לבלות שעתיים עד שלוש שעות בין כל אחד. 8. לעולם לא לדלג על ארוחות. אנשים נוטים לדלג על ארוחות עם תקווה גם לרדת במשקל, שהוא טעות גדולה, שכן זה גורם את חילוף החומרים להיות איטית יותר. 9. ארוחה פירוט תוכניות. תמיד להכין את הכמות המדויקת של המזון. 10 להיפטר הלחץ. בין אם פיזית או רגשית, זה נוטה לשחרר סטרואידים בשם קורטיזול אשר משפיע על חילוף החומרים, גם הוכח כי אנשים אוכלים יותר כאשר הם לחוצים. 11. אכילה תה ירוק. זה יכול לשמש כתחליף לקפה, יש לך היכולת לעורר את חילוף החומרים ויש שלא כמו קפה, ללא תופעות לוואי כאשר נלקח לעיתים קרובות במהלך היום. 12 כולל ארוחות יותר לתת אנרגיה לתזונה. פירות, ירקות, שעועית, ארוחות-אינטגרלים. שהתאווה חפוזות קשה מאוד עבור רבים מאיתנו, משהו של העזרה הגדולה להמליץ כי נרחב הוא תוכנית Rob Poulos, בקר באתר הרשמי שלהם בספרדית כי יש excelentea דיאא אחה צ או הערב. ג'ואל גונסאלס, מתעניין בנושאים של בריאות, Sua Hobbya כותב בבלוג שלך שבו תוכלו למצוא מידע הנוגע בריאות ויופי מבוסס על הידע שלהם רכשה זמן פנוי וברצונך לשתף, אסיה כמו גם הנוכחי חדשות, טיפים, בין דברים רבים ולא בעזרה להישאר בריאים ומראה זוהר.