הביקוש הדולר ממשיך לצנוח לקח הפסקה

לסחור בדולרים של היום הדולר ממשיך לצנוח נסחרת מבחינה טכנית אמצעי אחסון משופר אמריקאי נתונים תצוגת לילה מופתע צפוי הדולר לאחד מחכה המפגש של FOMC לשעות שלישי המזרחי (- 4 GMT) 09:00, y USD S & P/משולב במדעי המחשב-20 שילר 10:00, אמון הצרכנים של USD CB 10:00, ייתכן שהאינדקס ייצור של ריצ'מונד USD פולסון, מזכיר האוצר האמריקאי ידבר הדולר ממשיך לצנוח הנסחרות במשמעות כפולה, בתוך טווחי מראש, ואת טווחי ליליים הוחזקו כמעט כל היום. למרות הסתיו בשוק המניות, של נפילת מחירי הסחורות, הביקוש הדולר ממשיך לצנוח לקח הפסקה. שוק המניות האמריקאי נפתח באחה, אך לאחר מכן וכבשו הקרקע האבודה, והסתיימה עם איזה הפוך; אין שוק גלובלי ניירות ערך היא למשוך משקיעים ופחדים עלייה של מיתון גלובלי. הליש ט לא פגע באזור לילה 1.5275, והסתיימה 50% עלייה, על-ידי מה יכול לקרות השקעה. האירו נשאר נמוך בהפתיחה, אך לאחר מכן רונדו 1.2500 האזור לאורך כל היום. שני זוגות המשיך פעלו נמוך אמצעי אחסון, אך שיפור ביחס הימים האחרונים. אמריקאי נתונים שפורסמו היו חיוביים מפתיעה, אולם שני זוגות היו בלחץ; עכשיו תראה מה יקרה עם שיעורי ריבית, ייתכן ירידה ממנו יהיה גלוי בשבוע זה. USD/JPY זוג נשאר בתוך טווחי רשום ביום שישי, בעוד הבנק המרכזי של יפן יתערבו בשוק בקרוב.

הזוג oversold הבנה שלי, אפשר כי עליית שישי. היום היה מטבעות עיקריים של par יום מכירות טכניים, כוחו של הדולר ממשיך לצנוח ביום שישי לדעתי היא השפעה בשישי. בימים אלו ידבר על ידי עצמו לבד. הוא יכול הדולר ממשיך לצנוח בקרוב למצוא את התחנה שלכם. ממתין המטבע האמריקאי שמיועדים במהלך הלילה.

לירה / דולר התנגדות 3:? התנגדות 2:? ההתנגדות 1: 1.6330 חדש האם יורק: 1.5679 תושבת 1: 1.5260 2:? תמיכה 3:? התנודתיות היה גדל עקב החדשות על ה-G7. הזוג עמד רמות חדשות של תמיכה. אופרטורים עם אסטרטגיות אגרסיבי עשוי לקנות עכשיו, אבל הוא צפוי התנודתיות הגדולה. מספר אופרטורים לקחו את הרווחים הריבון הברית היו על הבמה. יום שלישי: פעמים במזרח (- 4 GMT) 07:00, אירו מכירות הבין של GBP CBI/דולר עמידות התנגדות 3: 1.3050 2: 1.3000/10 ההתנגדות 1: 1.2800 ניו-יורק: הכן 1.2565 תומך 2 1: 1.2330:? תמיכה 3:? תגובה שהזוג נפל בלילה. בצע את התפשטות פאניקה. מספר אופרטורים מכר את הזוג. כדאי לקנות עכשיו. הזוג הוא בנקודת הרכישה. זה יכול להיות כי מומנט עולים. הזוג היה בלחץ, כדאי לקנות. חיכו התנודתיות גדול. הנפט הגולמי הוסיף גם הלחץ, אך הזוג עמד נוקשה. דאבל אקשן חיכו. הזוג ממשיך המסחר מבחינה טכנית. הריבון הברית היו על הבמה. יום שלישי: המזרחי (- 4 GMT) שעות 03:00 גרמנית על האקלים של הצרכן GfK של EUR על-ידי נא לקבלת מידע נוסף ללכת זר במטבעות (מט ח) מרמז על קיומה של הפסדים בשל הסיכון הגלום בעסקה כלשהי. סביר להניח כי המסחר במט ח אינו מומלץ למשקיע כלשהו. עליך לקבוע אם המסחר מומלץ במקרה שלך, צריך לקחת בחשבון נסיבות שלהם, הידע שלהם ומשאבים פיננסיים שלהם. אתה יכול להפסיד הכל או יותר מה אתה בתחילה השקיעה. את הדעות ', ' מידע ' או ' השווקים הפיננסיים, ההמלצות עשויים להשתנות בכל עת. המידע הכלול בידיעון זה אינו מהווה וגם לא אומר שאתה צריך לקנות או למכור מט"ח דרך ליבה פיננסיים קבוצה INC, ו/או הבת שלה, לא צריך להיות זמין לאנשים בתחום השיפוט בו עשיית זמין לעיל יהיה בניגוד לתקנות מקומיות.