הבנקים אשמים

המשבר משתרע מכסה והסיכומים של noticiarios televisivos. המשבר גורם סבל וכאב מיליארדי אנשים. אבל עכשיו, בעולם הזה מעולה ניאו-ליברלית הקפיטליסטית, אשר לא לכלול כללים או פקדים להגביל את החופש המקודש של הארגון, פתאום קורא למדינה להתערב. בארצות הברית, את הממשלה ואת הפדרל ריזרב באים להציל את שתי ישויות חזקה כספי המשכנתא, פאני מיי, פרדי mac. קודם לכן, הממשלה הייתה הלאימה IndyMac Bancorp, בנק המשכנתאות גדול אחר.

סיבה להתערב: חוסר נזילות. בספרד, אשר הוא קורה להיות מעצמה כלכלית עולמית 10 או 11, שמרנות (המאמינים נלהבים הקפיטליזם neoliberal, לפיה המדינה מעולם לא להתערב בכלכלה), טענו כי הציבור הממשלה בנקאות aresucite!, שכן חוסר נזילות של בנקים פרטיים המדאיגות בנקים ציבוריים ויבואו עם הבעיה מעצבן כי הבנקים אין כסף אמיתי ופיזי לעסקים ולצרכנים הם זקוקים, לבקש הלוואות. בספרד, הבנקים שיסרבו בשבועות האחרונים מחצית הכספים המבוקש כדי לקנות מכוניות. אותו הדבר קורה עם הלוואות משכנתא, הזיכיון שלו ירד במידה ניכרת. לפי סקר של הקונפדרציה הספרדית של אסוציאציות של יזמים צעירים, כמעט 73% של יזמים צעירים שנסקרו לומר כי הבנק נדחתה קרדיט בחודשים האחרונים. הם כן הניאו-ליברלים, אך בעוד אין להם שום בעיה, כאשר יש להם אותם, הם יותר interventionist מאשר לנין. בכסף של כולם, אשר אינו ברור, המדינה. למה הם מסרבים קרדיטים נוספים אם ספרדית העבריינות השונות לא היה המדאיגות? לבנקים יש כסף, הודה קצין בנקאות מנוסים של דויטשה בנק.

אין להם מספיק כסף, כי רוב הבנקים אין להם את הכסף הפיזי כי החוק מחייב שיהיו להם בשמורת. פרופסור לכלכלה הוקיעה חואן טורס של אוניברסיטת מלאגה, יש בנקים מוקדש השקעה שלהם משאבים (כסף כי לקוחות פרטיים, חברות וגופים כבר שהפקדת) השקעות מאוד מסוכן אבל רווחית מאוד עבורם, למרות מסוכן מאוד עבור solvency שלה, כמו גם המצב הכללי של המשק. ו על המשבר, טורס הצהיר כי הם ידעו, אבל הם כבר מרמים אנשים, כי בעוד הכל קורה שחררה את המשבר, בנקים, תאגידים רב-לאומיים, פוליטיקאים ורשויות כספי אשר אפשרו אותה, מקירותיו. הם הגורם הישיר, חד משמעי אחראי על מה שקורה. לסיכום, בנקים, עם השותפות הכרחית מקורות כספיים (אשר במקרה הטוב נראה בצד האחר) כשל אשם של ממשלות, יש רבים שלהם משאבים המוקדשים מוצרים פיננסיים נדיף, אפל ומסוכן עד המשבר (אשר הם יצרו) חשף כי אין להם מספיק נזילות. לאחר מכן סגור לברז הקרדיטים, הכלכלה האמיתית, אשר יוצר עושר, סובל, הוא מאט, אחורה. א. עליות העבריינות השונות, לחתוך את תבניות, עסק סגור, טיפוס האבטלה, היורד או נעלם לשמור, לשנות מחירים, מיליוני אנשים לבלות צרות וקשיים, חיי היומיום הופך להיות קשה מאוד עבור מיליארדי אנשים, מגדילה את הרעב, טיפות בתוחלת החיים במדינות עניות על-ידי כלכלת המחוז. א. בנקים, אדפו?סטל הצורך (ממשלות ורשויות כספי (לאומיים ובינלאומיים) אשמים. זה הכרחי כי, בדומה דחיית מהיבט המוסרי והחברתי הטרור, בבני אדם הושגה בעולם עליך להבטיח כי הבנקים ופעילויות בנקאות תאר, במיוחד אלה שמבצעים אותם, כמו גם שותפים נוספים או אביזרים לאחר מעשה, סובלים דחייה מוסרית אותו, הבוז חברתי זהה. זהו הזמן מגנים כי מגונה בעולם הפיננסי, מה עושה, לדרוש כי הכניסו קוטו ובקרה. קאניו טמאיו חאווייר עיתונאי וסופר מרכז שיתופי פעולה של סולידריות (CCS), הוא שירות של מודעות חברתית של ארגונים לא ממשלתיים סולידריות, במטרה להודיע, sensitize החברה, מקצוע בתחום התקשורת בנושאים של סולידריות, חברתי, וצדק תרבות של שלום, הגנה של זכויות האדם, עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוני, אי-הכללה, ההגנה על הסביבה. CCS מבוססת על צורך בסיסי לשלב פיתוח מידע ותקשורת רכיב של שיתוף פעולה. דרך האנליסטים שלה להפוך בתבנית מקצועי איכותי ושהעיתונאים המותאם לצרכיו הרווחים של המדיה ומאמרים הפיץ אותם דרך רשתות בינלאומיות. באתר האינטרנט של CCS (סולידריות. הארגון הוא) ניתן למצוא את כל הפריטים, המיוצר לתאריך, מסווגים לפי אזורים נושאיות.