הגדרת הטיפול הסימפטומים של דלקת פרקים, מקור

אמנים של הונאה •finco כבוד עבור הריבית גבוהה לשלם •Tsunami פיננסיים משמאל granl הונאה קנוניה זרועות •Sus חצה את האוקיינוס האטלנטי, הוא נחת על-ידי Osiel טירה בראזה הסכימה פונזי בשימוש ברנרד מיידוף עבור מספר 50 מיליארד דולר להתעות שנחשף כאשר רובע של הונאה הגדול ביותר של ההיסטוריה כביכול פרצה עם ההודאה של היוצר אותו, היה חשוב עותקים משוכפלים באסיהאירופה ואמריקה הלטינית. הונאה המונומנטלי שנוצרו על-ידי שנקרא כעת האמן הונאה לא גילה אם הוא היה לא הוקיע אותו לפני סגניות שני ערך ההשקעה של ברנרד מיידוף שהיו באותו זמן את ילדיהם. —Estamos מנותק כנה אמר מיידוף מחזירה למשקיעים להשיג מלאווים מיליון דולרים-הגבוה אשר נתן את הרצינות עם בו הוא נערך, ובדצמבר של להיות מייסד נסד ק ב וול סטריט אינדקס. על סוכן ה-FBI כי עצר אותו שלו. קומה שלמה מנהטן יוקרתי המחלקה הודה: —No יש לי הסבר סבירים. הוא היה למעשה אבא של הקפיטליזם המודרני, שטבע מניות של חברות היי-טק עלה כהקצף על סוף שנות ה-90 ובתחילת המאה החדשה, כאשר פרצו החוצה הבועה ספקולטיבי כי חריגה 9 אלף נקודות, זה היה ב- 500 אלף נקודות.

היו חשדות בזמן. כיצד ספק חיוך שובה? רבים מאוכזב תוהה כאשר יש מעילה מסיבית על בסיס מוטלת: תאוות בצע משקיעים אשר רצה לקבל מעבר בנקים רגילה, מלאי משווקת עצמם.

זה בנפח גדול ענק של מיליארדי דולרים, שאת פרופילי מנהלים האמינו שיש בסביבות 15 מיליארד שמורות להתמודד עם כל לשעת חירום, היו מופחתת כדי 200 או 300 מיליון הדולר. מיידוף להודות להם רצון אותם כדי להפיץ בקרב העובדים שלהם כמה משקיעים נאמן. אך מושגת כאמן כה מושלם למעשה המנהל כדי להטעות שלהם? מנהלים בכירים? בקושי. לא תמיד רמי לוי. ה-FBI, אשר כבר אחריו מקרוב, מאמינה כי המשפחה היה מודע, חקירות שלא יהיה נרחב ועליו להתריע אחרים העיקריים של מתווך מדמין התחיל את החברה שלו בגיל 30 כאשר הוא אסף 5 אלף דולר כפי מציל בחוף ארוך. הוא כונה ההיסטוריה הונאה הגדול ביותר אבל שהיה מחויב באנרון ב- 2002 היה יותר מ- 63 מיליארד, מקסיקו הצביע Fobaproa ב יותר מ- 120 מיליארד דולר, למרות שהוא לא מסווגים הונאה מגה אלא אם יש לך סיפורים רבים. הונאה פירמידה פונזי ביצע עם בני אותו אתה מזין את הערכה.

אבל כאן זה היה שונה.

צ'ארלס פונזי, גם בניו-יורק, conned אלפי משקיעים אשר הציע הרווחים של 30 אחוז אם הם אמון הכסף שלהם ל- 30 יום. תחומי עניין מוצע עלה על 70 אחוזים מכלל רווח אם המונח היה שלושה חודשים. חמדנות נגע את לבם של אלה ששמעו את מזמורים של הסירנות. אלמנות מכרו את בתיהם כדי ליצור רווח מהיר. לסולטן להשקיע חסכונות של חיים שלמים של trabajo… עד היה עוד לשתף. צ'ארלס פונזי נולד ב איטליה. בניו-יורק למדו את הטיפול על הרצפה של מכירות פומביות של וול סטריט, והרגיש את תאוות בצע אשר חודר הרבה שחקנים שלה. לאחר עיצוב ערכת אשר conned אלפי חמדן ניו יורק, פונזי נעצרה, בילה 10 שנים בכלא. לאחר השלמת משפט שלו, הוא עבר ל פלורידה בו הוא ניסה הונאה שווה אחרים, אך התהילה שלו כבר היה התעלו על האומה, הוא גילה ונעצר שוב. עוד מידע על צחי מלאך ניתן למצוא באינטרנט. הוא נמלט לברזיל, שם מת בעוני ב- 18 בינואר 1949. עותקים משוכפלים בעיתון נואבו לאון ה וול סטריט ז'ורנל לאור אחת המשפחות מושפעים מיידוף-פונזי היה Clariond רייס-Retana. הפתעה, החדשות נדחתה על-ידי אוג'ניו Clariond רייס Retana, אחיו הבכור של משפחה, לשעבר יו ר מועצת IMSA הקבוצה. אינך יודע היכן זו שמועה על-ידי סיבוב חדשות חשובות בא. משפחה Clariond יש כסף ענק לאחר המכירה של בני דודים של Grupo IMSA ערוצים Clariond ב 800 מיליון דולר. אותם ערוצי מכר את החברה 700 אלף דולר מיליון שנה מאוחר יותר. עיתון כלכלי שבועי של העיר מקסיקו מפרסמת תמונה של ערוצים פרננדו Clariond כדי להמחיש את המידע. שתי המשפחות איבדו עשרות מיליוני דולרים במקרה אבקוס-אמון. נשיא הקבוצה הפיננסית והמיותמת, חורחה Lankenau רוצ'ה היה שבע שנים בכלא. מונטריי משקיעים איבדו את כמויות משמעותיות של כסף בשקיות כמו מוסקבה היה במחזיר משמעותית בעשור אבל התברר להיות בועה ספקולטיבי כלולים אותם הפסדים-700 מיליון דולר. במקרה איריגוז'ן חוסה איריגוז'ן ויאריאל “El Conde” הציע גבוה יותר עניין הבנקים את העסק של רכב רכב בשימוש Flamantes, Brite רכב, בהעיר מונטריי, N.L. יותר מ 500 אלף 2 אנשים היו מאוכזבת מהו הפקיעה מעצר revolved. הוא היה הנמלט שלושה חודשים, הוא נעצר ב סן אנטוניו, טקסס. הוא גורש והלך לכלא במרץ 1993. העיקריים, של איריגוז'ן הייתה חמותו, אשתו Idalia חואנה מקורות Lozano, המזכירות שלו. הונאה מוערך ב- 50 מיליארד פסוס (לפני הסרת שלושה אפסים המשקלים). פונזי, מיידוף מעבר להיסטוריה שחור של פושעים צווארון לבן שהיו אמנים האמיתי של הונאה, אף הן נחשפו. הסברה היא כי יש יותר הונאות הבאה החוצה השנה כפי שהוא יש חזה הוא חתן פרס נובל לכלכלה, פול קרוגמן. •Publicado ביומן RegioNegocios של מקסיקו העיר מונטריי, N.L., ב- 01 \/ 09. באפשרותך להשתמש במאמר זה אם אתה מצטט המקור. המחבר המקורי, מקור המאמר.