החזון האירוע הבית של דון מיגל דה אונמונו

חזרתי על הפעולות פעמים רבות, במיוחד כדי ותקרא שלו עורכים כמעט שכחתי, מבודדת בענן Nimbus של לימודים בכיתה, על מדפים מאובקים, ביקר רק בידי רוח, נראה עד וסרק א. זה מקרה לא שלי, אני חייב לומר זה בגלוי, אבל גם יהירות. כל יום שאני הולך הקמפוס הצנוע בו ניתן לאתר סימטריה אלפביתי כל הספרים שרכשתי יש עם שנים. אל מאחורי שורה של טקסטים של נתונים עדכניים, קודרים, עגמומי יכולתי לראות אנלוגיה של הנשגב, פילוסוף, הוגה דעות, משורר ו סופר ומחנך בסקית מיגל דה אונמונו. בהנאה שאנחנו נכנסים בדפים של שירים ובהירה, משהו צהוב, שבירות כבר בשל הזמן מהיבט כי עם כל החרמש כיסוח הואהכל מחליש אותה, משחית, אפקטי fade. ?xited-הקריאה של הפסוקים הבכיר ביותר של השירה שלה, L?ricos רוסריו דה Sonetos, המשיח של ולאסקס, הרפתקאות, חזיונות ספרדית, rhymes בתוך, הרומנטיקה של גלות, בין רבים אחרים, אנו עומדים בפני קצת הרחבה וכלים הפשטות לכאורה אינטימי: הבית האירוע. להלחין על החץ פריט פואטי יד דון מיגואל דה חינם פסוק, כדי לתאר אירוע בזמן עם עדינות אינטימית הוא הושיט השתקפויות החושב שלך, את jugueteaba בתו הקטנה עם נייר ועפרון יושב ליד רגליו אחד אחר הצהריים רגילים.

א. פסוק חינם שווה מחשבה שלך, כנפיים על הרוח על ערבות של חיטה בשלה, על גלי מעבר פראי, מחליק בין ציצית הצמחים האחרונה, בין גזעי העצים ונוכחות כפרי החיות של השדה. זו תחושת השחרור והעצמאות לפתות את הרוח סגורה ביותר להתמודדות כדי הקריאה של זה השחר של חזיונות בעתיד. עם קונקורדיה ייחודי, ללא הקשרים המשמעת של בחרוזים, אותו demystifies הרמוניות על הנייר עם כל סימן של שירה הקסם שלו. דיבור ביטוי פרק של פשטות בשעות היום ציור, מתאר את בתו להעביר לטעים אגב סוד, שפה לא מוכרת מאוד.

a€œtraza garrapatos מחוספס של הנערה הכתיבה אני remedo, הציג אותי, עם mohin המחווה חכמים אומר: "מה אומר כאן, אבא?" ולאחר מכן הנפש של הפילוסוף, הגיונית, עקבית, ובהירה, בהתמודדותה תוצאות בשרבוט חפים מפשע, בוחנת, ערבסקות, כפרי טילדות בכתב קטן. דבר זה כותב, העיקולים, במדרונות וללא רוחני העניין מבקש אתה בוודאות. חייזרים על העניין מבקש אתה הרוח המגיבה זורחת בעיני הילד הנערה, לא מוכן וללא אזהרה: קווים a€œmiro א. שנראים הפסוקים. "כאן?" “SI כאן; כתבתי את מה זה אומר? כי לא ידעתי leerlo…” “aaqui אומרת דבר! ", השיב momentoa€. הביטוי שומם קטנים, אונמונו הופך עצירת שלהם חשיבה, חושף מסתרי השפה, את ה-chimeric הילה דרך דרכים רבות שמצאנו את בני-האדם להיות מובן מתנכל הם, להצהיר על פולחן יופי, ensordecer עם הטירוף של רעש, חוסר העקביות. מ הרתחה של ערב אל טבלת עזר להערכת הישגים על תפקיד זה multiforme ' שרבוט ', טעם או טריוויאלי, שהמשורר מפעיל את רוח הדמיון כדי להבין את סתומהכדי לתפוס את האבסטרקטי. משהו בנו ומחזר להיות אחרינו מכן במחשבה שלו, תנועה של חשד, לא משהו חוכמתו כדי מכן מדמה את העתיד, את העולם לבוא, התהום זמן מדהים הפרדת אותו מהרגע שיש שרבוטים אלו החומר ומשמעות. Meditates על מידת הלקסיקון היקום של אלה עדיין לא קיימים פעמים כאשר הוא כבר לא, המילים שלו יישארו מוסתרות מדפים מאובקים כדי שיר זה חייב אותו אונמונו, אך רוח נבואית אנקפסולציה בילד גוף, סקרן, נע בין את צפוף אינספור צורות של א. של הדברים המתועבים ?, גס של עניין לעשות אולי numen אישי או? שליח אלוהי של הגולן זימונם אומר לנו לפעמים פיסקאות מעולה או בינוניות או לידי ביטוי באמצעות סימנים סתומה, דרכים מגושם, משיחות ומבוכה? לעשות אולי ב אובדן כעת אחרי אבותינו אדם שנמצאו ב גישה של טירוף או התפרצות מטאפיסית rudiments של השפה בה היום מסייעת לנו להבין את עצמנו, או להרחיק את עצמנו?להזיז את הידיים על-ידי רוחות?-זה תמים זה בשקרים טירוף בדרך שבה הוא הגאון. מעבר הטירוף והתפוררות הלוגיקה יש לנו אלה זוהר בראנר תחילת פני והוא עם זמן הבסיס של הקיום שלו ? גילויי אינסופי. מכן היצור היחיד ניתן להסתכל וביתנים אלה, בחינת בדפים אלה רובם ואת הדרישות הגבוהות אקדמית אינם קיימים בהם אינם הצורך. משורר בתקופה האחרונה היינו עדים הטרנספורמציה של המדיה, השינוי של ביטויים, על בסיס חומרים של השפה, המילה א. א. בכתב השפעת האורב זה לזה דרך ההתקדמות בטכנולוגיית, כמו זה שאנחנו משתמשים היום לאינטרנט (שבו משאבים כגון צ'אט, דואר אלקטרוני משמשים), טלפונים ניידים (עם מקוצר ההודעות שלהם, אולי גס החיקויים של הודיעה כי-השיר על-ידי אונמונו) הם יותר ויותר יותר שופע במתחם. מי עכשיו להפליג על הזרימה uncontainable של ההתקדמות בטכנולוגיית או אפילו לדמיין מה היא לבוא, כפי אונמונו כן יכול לתפוס.