הכללים של פרוטוקול במרוקו

Moroccans הם אנשים מאוד מכובדת של מנהגים זרים. גם לדרבן סקרן החיים במדינות אחרות, הם נוטים לסלוח עם חיוך וללא מתן הקטין gaffes כי לעתים קרובות תיירים שבוצעו דרך אי ידיעת החוקים הבסיסיים של פרוטוקול מרוקאי. עדיין ישנם אחרים שאנחנו מנסים לשאוף קצת לדעת כמה כללים אשר יבטיחו יחסים טובים פגישות עסקיות או ידידות בין תיירים מערביים / ה / ה תושב מרוקו. ברכות לוח מרוקאי יש פחד מגע פיזי. זה מה שעלינו להבין האירופים לפני קבלת מהמטוס כדי למנוע אי הבנות.

זה נורמלי למצוא למטה הגברים רחוב הליכה יד ביד, לחבק, לנשק שוב ושוב. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את עו"ד אמסלם. סוג כזה של שפת הגוף, אשר במערב הוא הבין מיד כמו דוגמאות של אהבה הומוסקסואלית, במרוקו הוא לא יותר מאשר מחוות נפוצות בין שני חברים. Juia מילה, אחיו, כדי להפנות גם זרים מוחלטים, הוא משמש לעתים קרובות מאוד, כי צריך לתת לנו מושג קרבה פסיכולוגית הקיימת בין תושבי ערים כמו מרקש. בקרב גברים ברכה הנפוצים ביותר במצגת הוא לחיצת יד קפדנית. כאשר שם הוא יותר ביטחון גברים לברך אחד את השני עם שתי נשיקות (משמאל הלחי וימינה), כמו הוא זיוף ידידות חיבה גדל, גדלה גם כמות הנשיקות תמיד בכפולות של שני (¦ של ארבע, שש, ochoa). לגבי הזמן של ברכה על-ידי הרחוב אנו עליך להקיש על לנו את החזה עם כף היד פתוחה. עם נשים פרק זה מזה הן נשים.

האבירים לא חייב להציע אי פעם יד אישה, במיוחד אם גברת בגיל מתקדם או אישה נשואה רעלה המובילים. מגע פיזי עם גברים שהם אסורים לפי המסורת כך אנו חייבים לחכות ולראות אם היא כי לא הארכת היד. בקרב נשים מצד אחר יש אין שום בעיה, נשיקה על הלחי הימנית ונשיקות שתי המצגות ואחריו אינסופי (¦ של ארבע, חמש, sietea) בצד שמאל אם יש יותר אמון או חיבה. בטבלה אם / מרוקאי מזמין אותנו לאכול או לשתות את התה יכול לקבל שקט / אייס זה עושה את הלב, כי לא פעם להעביר לך מחויבות הצביעות. תושבי מרוקו נהנו שיתוף כמה או כמה מעט להחזיק והם משעממים מאוד לאכול לבד / אייס. עם כניסתו לבתים עלינו נעלי אותנו וזה מותר לאכול עם הידיים, ובלבד שהם נשטפו לפני. זה נורמלי לשתף את גביע אותו עם מספר דיינרס, שיהוק לאחר הקינוח אינו נפוץ כמו יש את המיתוס, אבל זה יכול להיחשב נורמלי. א. נושאי שיחה, כדי להימנע quien השחת אומר כי זה עדיף להימנע בנושאים הבאים של השיחה: משפחת המלוכה, עצמאותה של סהרה, הומוסקסואליות ודת. זה נכון כי יש ערכות נושא אליו / אייס מרוקאי רגישים במיוחד, אבל זה נכון גם כי אם מישהו שאלות אותם עם כבוד פתוחים תמיד לומר מה כי אתה חושב. בכל מקרה כבוד הפרוטוקול של מדינה לא ללכת עם פחד אם לא ללכת עם זהירות וכבוד מאותה סיבה. מקווה הטיפים הקטנים של פרוטוקול כדי לעזור להם ליהנות אפילו יותר מאשר חופשה נפלאה במרקש, עיר אשר מציע מרתק תרבות ומסורת, מונומנטים e אינספור אטרקציות תיירותיות, בילוי נהדר, מאכלים טעימים אינספור הזדמנויות לקניות. בנוסף, הם הגדול איכות וחסכוני מאוד, במיוחד טיפוסי מלא קסם, סביר מאוד. גם תוכלו ללון ב- rakech סופר, קרוב יותר אל השדה, שבו הנופים מרהיבים הינם התושבים בברכה אותם בזרועות פתוחות. דוד גונזלס-החברה (תעודה בפילוסופיה, Universitat דה Val?ncia (ספרד); (Hons) תואר שני בפילוסופיה נפשית, אוניברסיטת אדינבורו (בריטניה); תואר שני בספרות השוואתית, האוניברסיטה של וושינגטון (ארה ב)) הוא סופר, עיתונאי, מחנך ו מתרגם וחי כמה מדינות אירופה, צפון אמריקה ואפריקה.