הלוואות

תיאוריית האוצר, מוכח בכל רחבי העולם, אומר, המערכת הפיננסית של הקרן היא צורה קטנה של יזמות. זה לא יכול לגעת כמות ההון – חברות בינלאומיות כמובן, לספק תחלופה גבוהה הרבה יותר כסף, זה נכון למתן עבודות, וזה מאוד משמעותי היום, בעיתות משבר. כי, במצב קשה מאוד ישירות המדינה מעוניינת בפיתוח חברות קטנות ובינוניות, המספקות לאזרחים, תוך הקטנת עוצמת האבטלה, ובכך להגדיל את החיים הממוצע של המדינה. ברוסיה, כבר זמן רב תשומת הלב הופנתה בערים הגדולות של המדינה חשובים הייצור, עסקים קטנים נותרו ללא מרוץ צמוד, והכי חשוב, אשראי האינטרס של המדינה. רק הגלובלית המשבר הכלכלי אילץ את המדינה תשומת לב ישירה לעסקים קטנים ובינוניים הסוג של הפדרציה הרוסית.

בקשר הדוק עם ממשלת רוסיה היתה פעולה מורכבת שמטרתה מתן סיוע בקידום עסקים קטנים ובינוניים, את החלקים העיקריים מהם הלוואות עם בטחונות וללא סובסידיות. פעולות אלה נועדו לתמוך הקיים עסקים קטנים קיימים, כמו גם מחויבות כמו להגביר את הופעתן של חברות חדשות ועל פי זה, הופעתם של מקומות עבודה חדשים. בין הרכיבים protivokrizisnoy-line up עבור קטנים ובינוניים הממשלה הרוסית Enterprise פיתחה והציעה מערכת חדשה של סיוע כספי של עד 300 אלף רובל להקמת היזמות, 000 ו – 1000 עבור מפעל פוטנציאל רווחי שהוקם על ידי בני נוער, כדי 5,000,000 רובל – עבור חברות קטנות הפועלות במגזרים המובילים של האוצר. לכל שירותי אשראי זהה ממשיכה לשחק תפקיד חשוב מאוד בהתפתחות הכלכלית. צעד משמעותי בדרך לקידום הכלכלה הפדרציה הרוסית ואת מגדיר מימון תוכנית קטנה, בהתאמה, אשר למעשה לקבל הלוואות של עד 350 אלף רובל עבור פרויקטים אלו או אחרות, ללא ערבים וביטחונות.

במיוחד זיהו עסקים ותעשיות קטנות, אשר מכונים המדינה מובילים. זהו יזמות נוער, טכנולוגיה חדשנית, שירותים חברתיים ואישיים, וכן דיור קהילתי משק בית. בנוסף את מועד כל מיני קווי הייצור של הלוואות, כגון הליך שכיח במיוחד בקרב מי הקים את העסק שלו זמן קצר לפני המשבר ועכשיו צריך להחזיר את ההלוואות. דרכים שונות של משיכה של מימון כגון מתווך, הלוואה הלוואות, קבלת מענקים ממלאי ציבורית או פרטית או בעיות אחרות – לספק הזדמנות לעסקים קטנים לשרוד פרמטרים פיננסיים קשים. זה צריך להיות רק לומר כי לפני שישה חודשים, חוק של הפדרציה הרוסית על כללי הפעולה של הפקחים המוסדות. זה כולל הקלה משמעותית עבור עסקים. נוכח המצב הכלכלי הנוכחי הוכיח את החשיבות של שיפור בעסקים קטנים ובינוניים. זוהי הזדמנות הגשמה עצמית, ומתן עבודה נוספת, ומילוי חורים במגוון של המערכת הכלכלית במדינה. לדברי עובדי משרד הכלכלה ופיתוח, רק באמצעות יישום של מערכת של אמצעים תמיכה בעסקים קטנים ובינוניים על ידי בשיעור של 2,012 עובדים בחברות קטנות ובינוניות להגדיל מ -13 אחוזים עד 28 מתוך האוכלוסייה הפעילה מבחינה כלכלית. התרומה של קטן בגודל בינוני עסקים בתוצר של המדינה יגדל מ 21-32 הנוכחי. וזה כל כך זינוק, לפי הערכות של מומחים, צריך להתבצע בשל מוקדמת – 28 מ – 50 אחוזים – הגדלת מחזור של קטן חברות בינוניות המשויכים עסקי תעשייתי התמקד הישגים חדשניים.