הסרת שיער לייזר קבוע

אנשים רבים הם מוצף החברה מה נחשב "מכוער" שיער. גילוח רק פתרון קצר הבעיה, עוזב במהירות זיפים אורות הסיפור. Defeathering או שעווה כואבות, התוצאות לא האחרון הרבה יותר גילוח. לאחר מכן, מהי הדרך הטובה ביותר להסרת שיער לצמיתות מ באזורים כמו את השפה העליונה, הסנטר, הצוואר, השחי, הזרועות, הגב, החזה, רגליים או קו הביקיני? כעת הם אנשים רבים לגלות את היתרונות של epilation לייזר, פרוצדורה פולשנית אשר מסיר שיער לא רצוי. עם זאת, ישנן מגבלות על מי צריך לעשות הסרת שיער לייזר.

מלכתחילה, יצירות לייזר על-ידי חיפוש על זקיקי השיער להרוס מבוסס מלנין. מלנין הוא פיגמנט השיער ואת העור. לכן הוא מטרה קשה יותר שיער צבעוניים רוביו אדום, לבן, אפור או אמיתי, לא יהיה אפקטיבי. בנוסף, אנשים עם יותר מלנין בעור (שיש להם) (עור כהה או קרן) discoloration העור של הסיכון כאשר נתונה לייזר לטיפול עבור הסרת שיער מכיוון הלייזר להתמקד מלנין בעור. לכן, המועמד האידיאלי עבור הסרת שיער לייזר הוא אדם בעל עור לבנה, שיער כהה. מי מחליט לעבור הסרת שיער לייזר, יש הגדרות שונות להשפיע על תוצאות ההליך. ראשית, הטכנאי לייזר ניתן להגדיר את משך הזמן של הדופק, בחרה רוב פולסים ארוך יותר, תמיד, לייזרים דופק נוטים להיות מאובטח יותר. שנית, ניתן להתאים את זרימת האנרגיה לפי העור.

מעטפת שונה סוגי, דורשת רמות שונות של אנרגיה. שלישית, המהנדס מגדיר את ההשהיה בין פולסים לייזר. זה מעניק ההבדל הוא הזמן שנותר זקיקי השיער והעור קריר למטה בין פולסים. רביעית, אפשר לבחור את גודל נקודה אחרת. מקום בגודל גדול יותר לבוא יותר זקיק. לבסוף, נבחר של שיטות קירור. ההליך יכול להיות לא נעים חום הנפלטים מה העור יכול להיות מקורר על ידי את מאפייני, ריסוס או קרני לייזר להם עצות של קירור הקשה על העור. אם ברצונך ללמוד עוד אודות כירורגיה קוסמטית? לאתר של מוסמך באזור שלך ב-