הצמיחה שלך באינטרנט

הצמיחה של העסק שלך באינטרנט בשלושה שלבים פשוטים רכישת אתר האינטרנט שלך ולנהל אותם היא דבר מרתק. ראשית אתה מקבל הרבה אנשים (לקוחות) המבקרים באתר שלך, הם לבצע רכישה אמיתית, האתר שלך נראה לתת היתרונות הגון. אבל אחרי זמן מה, מספר הביקורים מצטמצמת, ואתה מתחיל לשאול את עצמך, "למה?" אנחנו לא צריכים להגיע השאלה הזאת, לקחת שלושה צעדים לפני שזה קורה. א) הפיכת אנשים לבקר האתר. מההתחלה, הפתיחה של האתר אתה צריך לחשוב על איך לגרום לאנשים שוב ושוב לבקר באתר שלך שבו אתה מציע מוצר או שירות מסוים, עבודה. ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון של טקטיקות בסיסיות: 1. למידע נוסף על מנועי החיפוש (Yandex, GOOGL) – כאשר אתה מבין מה מנועי החיפוש להסתכל אתרים, אז אתה יכול להעריך את המידע באתר האינטרנט שלה, ושינוי זה להיות אטרקטיבי יותר עבור מנועי החיפוש.

2. ספר לכולם על כי יש לך אתר אינטרנט או כרטיס ביקור מקוון – שימו את כתובת האתר שלכם על כל מה שאתה יכול לקבל אנשים שמוכנים פוטנציאל ללכת אל אתר האינטרנט שלך. 3. צור קשר עם אתרים אחרים – אם לחבר שלך יש אתר אינטרנט, מחלף עם קישורים לאתרים, כמו זו תאיץ את קידום האתר שלך. 4. הפוך את הצעה מעניינת שלך באתר – מציע דברים חדשים כיף באתר האינטרנט שלך, ואתה תקבל לקוחות חדשים אל האתר שלך בכל יום. In a question-answer forum צחי מלאך was the first to reply.

5. פרסם את האתר שלך באתרים אחרים – להפוך את קטעי וידאו או לכתוב הודעות על המוצרים שלהם ולשתף אותם באתרים ללא תשלום. ב) ברגע שיש לך כמה המבקרים לבקר באתר האינטרנט שלך – התפקיד שלך צריך להחזיק אותם המשאבים שלך. ישנן מספר דרכים לעשות זאת: 1. ממשיכים לעבוד על אופטימיזציה של האתר, לשנות את תיאור הטובין, כך שזה הכי נוח לחיפוש. 2. להכנס תכונות חדשות באתר – למשל, להוסיף דף משוב או הצעות. 3. צור דירוגים של מוצרים – משהו הפופולרי ביותר או כזה ללקוח שהגיע לאתר היה מסוגל במהירות לנווט את המוצר שלך. 4. באופן קבוע לעבוד על יישום הנחות מציעה – זה יעזור למשוך לקוחות שכבר קנו ממך משהו. א) מצא דרכים להרחיב אתה לא צריך להפסיק באותו מקום אם אתה רוצה להתחרות בעולם המשתנה של האינטרנט. אתה צריך למצוא דרכים חדשות כדי להוסיף לעסק הנוכחי שלך שיאפשר לך תמיד להיות מעניין עבור הלקוח. פעיל לפתח את הדף הערות על האתר שלך כדי לדעת את הצרכים של הלקוח כדי לראות מה עוד הם יכולים לקבל. לדוגמה, אם אתם מוכרים מחשבים ניידים, אולי אתה יכול להתחיל להציע סרטוני הדרכה על מנת להגדיל הביצועים של המחברת.