הרפס של הפה. הסימפטומים וטיפולים

הרפס של הפה. הסימפטומים וטיפולי רוב הילדים שיש להם דלקת הרפס של הפה אסימפטומים או יש רק כאב קטן בגרון, מספר נגעים בפה. כאשר הזיהום מגיע ביקורת שלב יש להם erociones כיבים בכל הפה, השפתיים, הלשון, הלחי כדי האחורי של הגרון. אצל ילדים הטמפרטורה גדל ויכול להיות של 40dc, sulene יש כאבים עזים בפה ואת הקושי בבליעה. חוסר תיאבון, כאבי ראש שיש ריח רע מהפה בתדירות גבוהה גם היא. כאשר הנגיף מתפשט דרך רוק או האצבעות לחלקים אחרים של הגוף, פציעות, כיבים קטנים או שלפוחיות קטנות עשוי להופיע על הפנים, הידיים, ולעתים אפילו מאוד רחוקות באברי. פציעות אלו יכול להיות במיוחד חמור להפיץ אצל ילדים עם אקזמה או מחלות עור אחרות.

** הרפס של הפה, להרפס גניטלי לעומת זאת, היא לא מחלת מין. זוהי מחלה רגילה של הילדות. ** כיבים קטן לפעמים יופיעו בפיותיהם של ילדים, מבוגרים (פצעים כיב) אינן נגרמות על ידי נגיף הרפס. * ישנם מחלות אחרות אלרגית או ויראלי שנראות יכול זיהום על-ידי הרפס. אם אינך בטוח והתייעצתי עם הרופא שלך.

ההיבט החשוב ביותר של הטיפול נועד להבטיח כי משקה לילדים בדרך כלל שכן החום מגביר את הצרכים של נוזלים. נוזל מתון כגון מיץ תפוח, ריבות או מרק עדין הם אלה אשר בדרך כלל קל יותר לקחת. למצוץ לוח צבעים או גלידה מקלה גם על אי הנוחות. הימנע מיצי פירות חומציים וארוחות מלוח או חריף. אם הילד שלך מושפעת, הרופא שלך להשתמש סרום תוך ורידי עצירה כדי למנוע התייבשות. האם זו מחלה התייחס התרופה עזרה? Zovirax התרופה לא לרפא להרפס גניטלי, לא ימנעו שידור לאחרים. Zovirax לעיתים גם משמש לטיפול אקזמה Herpeticatum (דלקת של העור הנגרמת על ידי וירוס הרפס), כדי לטפל ולמנוע זיהומים הרפס של ה העור, העיניים, האף והפה אצל חולים עם נגיף כשל חיסוני האנושי (HIV), וכדי לטפל Leukoplakia שעיר הפה (pilosus או תיקון תילומי של לבן המופיע לצד הלשון ואת החלק הפנימי של הלחיים.). תרופה זו עשויה גם שייקבעו לשימושים אחרים; בקשה למידע נוסף רופא או רוקח. שמור כל הפגישות עם הרופא שלך, המעבדה. הרופא עשוי להזמין כמה בדיקות מעבדה כדי לקבוע את התגובה של הגוף שלך Zovirax. אל תאפשר לאנשים אחרים להשתמש את התרופה. לשאול רוקח כל צורך כיצד לחדש מרשם זה אם אתה רוצה מידע נוסף אודות המחלה הזאת, שלה ותרופות המסייעות לרפא אותו בקר