הרשימה מונה

לפני כמה ימים אנחנו שקל הדהים עליונות אמור ב הזריזות של קוף בכבוד על המין האנושי. החדשות הראו מבחן שבו שימפנזה צריך לשנן את רצף מספרים בסדר עולה ולהחיל אותו על צג המחשב. . ובכן, אנתרופויד פותר את התרגיל ללא כל בעיות. אז הוא הציע לך הבעיה האדם וכישלון.

זה ברור, או לפחות כך נראה לי, כי החיה כבר נתון אימונים קפדני במבחן הזה במהלך תקופה של, מי יודע?: ימים, שבועות, חודשים? אני לא יעלה על אני יותר… השיטה כוללת למידה זיכרון כל רצף, נותן יותר תשומת לב לסיור זה יש לבצע את האצבע מספריות הסמלים המופיעים על המסך. בסופו של דבר, היא גורמת למוח לפעול כמכונה, מבלי להחיל כל הגיון, לחפש משמעות מה עושה. אולי עם זה ניתן לומר כי הקופה לא בא עם המודיעין, אלא מנגנון אוטומטי לא מסוגל לחשוב על עצמו. עם זאת, גבירותיי ורבותיי, לא למהר להאמין כי אדם מנצח בקרב הזה של האינטלקט לכן לעשות לא אנו שולחים אותנו גם בכיתה אחת של למידה? הייתי אומר. כן, אלה טובים גם. ? אתה לא חושב, חברים, הבסיס של מערכת החינוך כיום, לנצח כלומר:-חקר הזיכרון ואת פרטי המכתב:-למה? . אז כן, בגלל זה.

-לשרוד את הבדיקות עונות נורא ומהמם, כדי לבדוק את הידע שלנו (מעדיף את העצבים שלנו, הייתי אומר). ירידה כל כך להכביד עלינו על ריק בגיליון של צורה במכונה, ותשכח לתמיד הפרק הנורא הזה ולא בערימה של נתונים רווי – הראש שלי. אז מה? -למכור את הסיפוק שלנו לאחד הסמלים זה הקוף היה רוטט קריסטל, מסומן לדיו בפינה של הגיליון. למדוד את היכולת שלנו לא לחשוב על סולם של 1 עד 10. ואת זאת אנחנו לא מקלט . יש לי את התוצאות הכי גבוהות כמו מכונה? ולעולם טוב יותר, אמר. בקיצור, חברים יקרים, השאלה היא לא אם הקופים אינטליגנטים, אבל אם בני האדם.