. זה בסיסי כדי לשלוט על הכולסטרול וטריגליצרידים

כולסטרול הוא ליפופרוטאין בעל פונקציות שימושיות שונות בגוף, כגון השתתפות הורמונים, ב מלחי מרה, קרום פלזמה. בינתיים טריגליצרידים לסייע להעברת מזון על ידי הדם. אם שניהם שימושיים, אבל יותר מדי יכול להיות מזיק. ? למה הם טריגליצרידים, כולסטרול? ישנם מספר מצבים בו שהינו ואיכותיות עודף טריגליצרידים והיכן עולה רמת הכולסטרול, חלקם נמצאים: לגרום 1: כוח הכוח משפיע על סטנדים מהם, טריגליצרידים, כולסטרול, יותר מאשר סוג של מזון מסוים, הוא חמוש עם אותם הרגלי מזון שיש כדי יומי הוא. כמה מזונות רוב טיפוס טריגליצרידים וכולסטרול הם: משקאות אלכוהוליים, שומני טרנס ופחמימות. סיבה 2: דרך חיים לעומת זאת ישנם מסוימים הם אורח חיים בריא שהופכים המסייעות קצת השליטה טריגליצרידים וכולסטרול, ביניהם: אין ארוחת בוקר. לא ישן מספיק לא לעשות תרגילים.

לא צורכים מספיק. סיבה 3: עודף משקל עודף של משקל, הוא בדרך כלל משויך להם טריגליצרידים להגדיל. סיבה 4: גנטי קיימים אנשים המתרחשת על ידי סיבות גנטיות (ירושה) נוטים לייצר כולסטרול יותר מן המשותף, של אותו מצב איתם, טריגליצרידים. כיצד ניתן לשלוט כולסטרול וטריגליצרידים? בקרת המשקל וכוח יש משקל בתוך טווח בריא יכול לעזור לך. בנוסף, מומלץ להימנע צריכת עודף: פחמימות, סוכרים, אלכוהול, שומנים רוויים.

לקדם את צריכת פירות, ירקות, ו. למרות מיתוסים להפך, מאכלי ים אינם מכילים כמויות גדולות של כולסטרול, מקור מצויין של חלבון עם מעט מאוד שומן. עיכול בריאה שזה חשוב כדי לסלק את הרעלים מן הגוף. חיסול קול באפשרותך לשמור על האיזון הנורמלי של כולסטרול ושומנים אחרים בדם. סיבים מסיסים במים ניתן למצוא הוא ריכוזים גבוהים יותר אותם תפוחים, תפוזים, גזר, תפוחי אדמה, שיבולת שועל, שעורה ושעועית. אלו סוגים של סיבים להאט את הזמן שלוקח אל מעבר המזון במערכת העיכול, וכך לספק תחושת שובע. גם להאט את ספיגת הגלוקוז (סוכר) של הדם torrent, כה יעזור כדי לשמור על רמות אחיד של גלוקוז בדם לאורך כל היום. סוג זה של סיבים גם מסייעת להורדת רמות הכולסטרול בדם. על ידי זה העמידו הפופולריות לבריאות הלב. .