זכותך להיות מאושר

העולם שלו הייתה הגבעה חדה Burrion, העמים נולדו היכן הוריו, אחרי שהכל היה לא מוכר… התמימות של הילדות שלהם לא היינו רואים את הכאב של אלה פעמים העוני שחי הוריו כי הוא חי בעולם של שמחה, קופצניות והרפתקאות. הזמן עבר מהר מאוד, פתאום הייתי בעיר הגדולה חיפש העתיד שלהם, הגיע בעיר הבירה של המדינה עם חלומות רבים, זה היה כמו להיכנס לעולם לא ידוע מוקף סכנות והזדמנויות. הנסיעה מתחנת האוטובוסים הדירה שבה הוא חי, היה סרט המוקרן דרך הגבישים של המונית; הקתדרלה. סנטרל פארק, בניינים גדולים, מונומנטים, מן ההמולה של העיר הגדולה, אז ראיתי את הזמן, הם היו 4 שנים, הוא סיים סוף סוף, הכל היה כל כך מהר כי הוא היה כבר שראשיתה בעירו, נשאה עמה ידע, בנוסף חוויות טוב ורע להפעיל את הנתיב עבור זכותך להיות מאושר. כדי להפוך את המלאי של משאבים הידע, הייתה עבודה בהממשל הפדרלי אשר עברו למחוז, היו גם הכסף ממשיך ממכירת הביתית שנראו הון, הידע שלו, חלומות רבים כדי להשיג. הכל הוא fincaba כדי לקבל המון כסף, כוח זה היה טעות הראשון שלך, היום יודע עושר אמיתי מתקבל כאשר המטרה היא חזון המבוסס על ערכים, לא בדברים חומריים בקיצור זמן נמצאה נשואה באושר עם נשים אני מצייר במוחו, (חלום מושגת הראשון) היה כמו צעד לתוך עולם ילדותו מלא השמחותקופצניות והרפתקאות. תעסוקה הממשלה לשנות אותה על-ידי חברה קטנה שנפתח עם אומץ פזיז (חלומו השני השיג) מאחר מזל שהביא, ההכנסות ממכירת הבית שלה נעלם לפני שנים.

אז הוא גר כבר ימים של אושר ועצב, הצלחות, כשלים, עושר עוני, ושל אהבה שברון לב, בריאות ומחלות. מחשבות של אהבה, נדיבות, הכרת תודה, והפך שנמשך שגשוג, עושר אמיתי ובריאות פיזית. המחשבות של רמאות, תאוות בצע, אנוכיות ייהפך כשלים, עוני, מחלות. באפשרותך לבחור לא נסיבות שלהם, אך באפשרותך לבחור את המחשבות שלך כדי לתת צורה הנסיבות שלהם, ובכך להגשים את חלומו לזכות יותר כסף מאשר הצורך, יש בריאות טובה, זמן ליהנות עם אהוב שלך. בריאות ומחלות, כפי הנסיבות ראשיתם המחשבות, משכו כל מה שאתה חושב.

אין תרופה טובה יותר מאשר מזון בריא, פעילות גופנית, המחשבות של אהבה כדי להסיר את תחלואי של הגוף. אין שיטה טובה יותר כדי להשיג הצלחה שנמצאים על-ידי המחשבה של אהבה, נדיבות, הכרת תודה, הפך החזון, בריא, משפחה מאוחדת, מצליח ומאושר. שיש מטרה ברורה לעתיד, שואפים להגיע אליו, נותן לך את הזכות להיות מאושר. המחשבות של ספק ופחד לעולם לא יהיה לייצר הצלחה. חיובית חשיבה וראייה הן והפך צילום חזק לכפות כי הוא מייצר את מעללי הכי מדהים. כאשר יש לך ראייה מעולה למשפחה בריאה יחד, שמח, מוצלח מושגת עם נחישות, התמדה, הקורבן כי אהבה היא כוח החלום היא להשיג. הנסיבות עשוי לא להיות שלך לאהוב, אבל לשנות אותם, אם נמשכת בחזון שלו והוא שואף להגיע אליו. שבו יש מאמץ, יש תוצאות, אחראי על היעד עצמו. במידה לשנות מחשבות שליליות שלהם, ידוע הוא זהה, ייקח את התוצאות. מדוע יודע כי המשימה שלה היא רכבת, הצג את המטרות שלה כדי לארגן לקבוע עדיפויות של פעילויות שלהם אם הוא מתנהג רגועה בידיעה מגבלותיהם, עוצמות תדע כיצד המשפיעים על אחרים למטרות וצדקה של החזון שלו כדי להשיג אמון, כבוד והכרה של כל, להשיג זכותם לשמוח השראה לאחרים להשיג את אותה. העולם שלך הוא דעתך לגוף שלך איפה החלומות שלהם נולדו, לאחר שהכל יהיה ידוע. השחצנות של חוסר הבגרות שלך לא תראה את הכאב כי החיים האהובים מאחר מיושב בעולם של פנטזיות בדידות. זמן אחריו מאוד ממהר הוא כבר בסתיו חייו מחפש עתיד משותף, יש לי משפחה יחד, שמח, בריא של עושר אמיתי זה נותן את הזכות להיות מאושר, ממש כמו את הזכות להיות מאושר שכל הכוח של רעיונות משנה פרדיגמות. m