חדרים פונקציונליים

לקשט את התינוק משתלה ניתן אחת מהפעילויות נעים לך לפני אריזת השמחה מגיעה. תינוק יש הם ערכות נושא רבות של משתלה לבחור ולהפחית אותו עד שרק אחד יכול להיות החלטתו הקשה ביותר. הורים רבים יודעים את מינו של התינוק בזמן מגהץ וחדר ילדים תינוק או תינוקת נושא. אם אינך יודע את מינו של התינוק שלך ישנם שילובים רבים של צבעים נייטרלים, עשב מיידן, סלרי ירוק. או אולי רוצה ערכת נושא ניטרלי עם ובז. באפשרותך לבחור ואת כל החדרים בצבע לבן עם splashes רק צבע השתמשו אביזרים שניתן לשנות כדי להתאים את ילדך ככל שהוא גדל. לאחר בחירת הנושא שלך להתחיל במלאכת קישוט החדר של התינוק אל תשכח יסודות אלה;? מיטות התינוק שלך הולך להשתמש מהמיטה 2 או 3 שנים, אולם, אם ברצונך להשתמש עבור זמן רב יותר, ולאחר מכן בחר שלהמרה עריסות רבים בשוק.

אלה טווח מיטות מערש, לילד, מיטה למיטה של ילד קטן, עם כמה שינויים מהיר בלבד. כמובן, תמיד לקנות מיטת המורשה כבטוחים. הרוב של מיטות על השוק היום תהיה הסמכה זו. ? שינוי של טבלאות? בחר טבלה שינוי שמתאים תפאורה שלך, אבל כמו עם מיטות בטיחות חשוב. תיבת שבחירת חגורות בטיחות ועל ברים כדי לשמור על התינוק שלך ליפול מהשולחן. כמובן, הטבלה שינוי חייב להיות פלטפורמה רכות כדי לשמור על התינוק שלך נוח בעת שינוי חיתולים. ? אחסון לברר כמה שטח אחסון עליך. לאחר מכן בחרו ריהוט לתינוקות, כגון ארונות, שידות, שמיכה נוחה תיבות של הצעצועים להתמזג עם תפאורה שלך.

? יכול להיות? כמובן לא לשכוח את אמא (או אבא) ובחר הכיסא הנוח או דאון נדנדה אשר יהיה טוב לארוחות ערב או כאשר לשיר שיר של עריסה לתינוק. ברגע הרימו את ערכת הנושא up ומרכיבים חיוניים עבור הרביעי הוא החליט, תוכל להתחיל לבחור את האביזרים כגון שטיחים, וילונות, עיצוב קיר, טפט נייר וצבע. רק זכור את הזמן כדי לקשט את בחדר התינוק המשך התינוק להיות כיף! זאת ההזדמנות שלך לעשות דברים שלא היית עושה את שאר הבית שלך. זה מתחיל עם מה שנחוץ ולאחר מכן לעבור אותו! ואלרי דובאל הוא מעצב מקצועי באזור המטרופוליטן בניו יורק. בקר באתר שלהם לקבלת עצות נוספות ומשאבי הגדול