חום גבוה אצל ילדים

עלייה בטמפרטורה של הגוף היא הדרך הטבעית שהגוף להילחם במחלה, זיהום, משהו כל ילד יחוו בשלב מסוים. לראות את התינוק עם חום יכולים להיות טעונים, בדרך כלל agitadados, עצבני, שקשה להרגיע. בזמן חום קלה הם תהליך טבעי בדרך כלל אינה חמורה אצל מבוגרים, חשוב הערה אפילו גידול קטנים בטמפרטורה של ילד עשוי להצביע על זיהום כבסיס רציני. בנוסף, חום תינוקות, ילדים צעירים עשויים להיות מסוכנים במהירות, והתוצאה עלולה לגרום למורסות אפילפסיה febrile אם הוא לא מטופל. הניהול של קדחת הילד שלך ולכן הוא חשוב, עם זאת, יש לציין הסיבה של קדחת גילה ויטופל מיד. אבחון של חום טמפרטורת הגוף רגיל היא כ- 98.

6 מעלות פרנהייט (37. 0uc) חום רפואית מוגדר גדול מ- 100 טמפרטורה רקטאלית. 4uf או 38. 0uc. אם אתה חושד כי הילד שלך יש לו חום ולאחר מכן בדרך בטוחה יותר ומדויק יותר לקחת הטמפרטורה של הילד שלך הוא בעל-פה או rectally עם מדחום דיגיטלי. לעומת זאת, רמי לוי בהחלט מבין את הסיפור. קריאות פה הם פחות מדויק הצעיר הילד הם שאינם מתאימים לילדים מתחת לגיל שנה. לקחת את הילד טמפרטורה רקטאלית, לכסות את העצה במדגרה עם פטרוליום ג'לי להכניס חצי בגודל של במדגרה החלחולת ו קחו את הזמן הנדרש לפני בדיקת הטמפרטורה. יש לקחת הטמפרטורות בעל-פה על-ידי הצבת במדגרה תחת leng?ea אותו.

לשימוש מאוחר יותר, תמיד נקי במדגרה באלכוהול טרי או כירורגי של מים soapy. התקשר הרופא שלך אם לילד יש טמפרטורה גבוהה יותר מעלות 102 אינו מגיב תרופה או טיפול. התינוקות הם בסיכון הגבוה ביותר עבור סיבוכים, מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא לילדך אם הילד שלך הוא פחות מ- 12 חודשים יש חום מעל מעלות פרנהייט 100. מה גורם חום? ברוב המקרים הוא חום עקב מחלה או פגיעה המשמש כבסיס. כאשר המערכת החיסונית נלחם נגד זיהום, מפיק חום, אשר מוביל לעלייה הטמפרטורה של הגוף. היפותלמוס (הפועל thermostat הגוף) גדלה גם, הטמפרטורה של הקו התחתון של הגוף. טמפרטורת הגוף ברמה גבוהה זה מסייע למערכת החיסון לסלק את הגוף של המחלה כמו וירוסים, חיידקים, משגשגים בסביבות קריר יותר, אינם עומדים בפני טמפרטורות גבוהות. הסיבות חום ייתכן desdela נפוצות ילדים ומערכת שיניים של שפעת קרב, לתנאי חמורות יותר כמו דלקת ריאות, glandular חום, צריבה מכת חום. הם אפילו מתרחשות כתוצאה של תרופות מסוימות, לרבות אנטיביוטיקה, לחץ הדם, נוגדי דיכאון, אנטי-convulsivas סמים תרופות. ולכן הוא תמיד חשוב לפקח על חום, לחפש טיפול רפואי אם הגדלת במהירות, או נמשכת, כדי להגיע לאבחון הנכון. עזרה עבור התייחס חום חום זה תלוי הגורם הבסיסי, וכן את חומרת קדחת. ספקי הבריאות הם נגד מנסה להנמיך חום בהיר כי זה מפריע תגובה טבעית של מערכת החיסון להילחם חיידקים ווירוסים. עם זאת, שים לב יש לקחת תמיד להתייחס ילדים בו הן חום מסוכן. טיפול קונבנציונלי שם הם מספר רב של תרופות לשימוש כדי לצמצם את קדחת. a‰STOS כוללות acetaminophen איבופרופן, אספירין. חשוב לציין כי אספירין לעולם לא להיות ילדים, מאחר וזה עלול לגרום תופעות לוואי חמורות כולל Reye תסמונת שעשויות להיות קטלנית הגורמת דלקת המוח והקאות. טיפול בבית של ההורים יכול לסייע בניהול הטמפרטורה של הילד באמצעות מגבת טריים ועידוד אותם לשתות הרבה נוזלים טריים. ילדים יכולים dehydrate במהירות רבה חום, כך שרצוי לתת להם נוזלים המכיל ולבולימיה. שיטה נוספת להורדת חום היא אמבטיה ספוג חם, או אמבט חם. ודא כי זה מים קרים לא ולהסיר הילד לאמבטיה, יבש במהירות אם הם רועדים מאז רעידת האדמה עולה על הטמפרטורה של הגוף. ודא כי הילד הוא הגעה שאר. מאחר חום הם בדרך כלל התוצאה של פגיעה המשמש כבסיס, גופם עליך יותר שינה ומנוחה להילחם וירוסים או חיידקים לגרום לו. הקשורות חום הם שיטה טבעית בעדינות ולהפחית בצורה יעילה ללא סיכונים המשויכים לעיתים קרובות את החום אצל הילד לתרופות משפטי. החומרים צמחים כגון הירו, Meadowsweet יש היסטוריה ארוכה של שימוש חום ובמידה ההקלה של מספר הסימפטומים המלווים בדרך כלל חום. עשב מיטיב אחר בו ניתן להשתמש כדי לסייע לילד בקדחתנות הוא שעונית התגלמות אילו ומסייעת להקל על עצבנות, חרדה וכאב, בעוד היא מעודדת שינה. כיוון חום נגרם בדרך כלל עקב מחלה או פגיעה המשמש כבסיס, שימושי גם לטייל כמו ארגמנית Echinacea קדד membranaceous. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.