חוק המשיכה ומשפט של רטט

חוק המשיכה היא למעשה משנה מעשה בתוך החוק של רטט. השני זה מסביר את ההבדל בין המוח לבין עניין; בין הפיזי-גופני. במסגרת חוק זה של רטט, אנו מוצאים כי הכל רוטט, שום דבר אינו במנוחה. הכל נמצא בתנועה מתמדת. על פי נפשי לחומר חזק יותר, הכל הוא במצב של רטט.

מאז האלקטרון ליקום, הכל הוא רטט. דרגות רטט מכונים תדרים ותדירות גבוהה יותר, חזק יותר הוא הופך להיות. המחשבות של הטפסים הגבוהה ביותר של רטט וחזק מאוד על-ידי טבע, צריך להבין בבהירות. עם הסגל של חשיבה חופשית וגורמים נפשית אחרים שקיימים במוח מעולה, יש לך היכולת ולהעצים לגרום לשינויים בכל עת שתרצה. חוסר היכולת לממש את זה כוח אדיר טובים, זה נגרם בורות. ניתן לסווג אנשים חיוביים אישים (אופטימי) או שליליים אישים (פסימי). מי הם חיובי במחשבות שלך תמיד נוטים להסתכל על הצד החיובי של החיים.

הם נראים טוב אפילו הרעים. אנשים אלה בדרך כלל מחשבות בעל אופי חיובי והם ברכה לעולם. להפך, אישים שלילי מראה הצד האפל, דיכאון של החיים. להם טובה גם מחזיק משהו רע. סוג זה של אישים הם מדכא כל דבר אשר שלך סביב. הבעות פנים שלהם לקחת את הסימפטומים של המחשבות השליליות שלהם. הם יצרו לעזאזל משלהם, לא יודע איך לברוח. האמת היא כי בידך הפקולטה חשיבה חופשית, ניתן לבחור מבין שתי הקבוצות להשתייך. אם אדם הוא שלילי שברצונך לשנות, באפשרותך לעשות זאת באמצעות מאמץ המתאים, הופך אדם חיובי יותר. זה החוק הגדול של רטט ייתן אדם זה הבנה נאותה איך לשנות. שני אובייקטים האלקטרו-מגנטי שלו זהים יש התדר; הם נמצאים תהודה. כאשר אובייקטים אלה הם בתהודה, רטט יכול להיות המשודרות על-פי אחד לשני על-ידי אלקטרונים. לדוגמה אנו מוצאים כוס קריסטל רוטט כאשר הנמצאים בתהודה עם כמה הערה של הפסנתר. אך לא עם אחרים (פסנתר הערות). שני אובייקטים של חומרים שונים וצורות, אך עם זאת הם תהודה מאז שדות מגנטיים שלהם שווים. גלים אלקטרומגנטיים כל יש מידת תדירות. -כדור הארץ והיקום אתה פשוט דרגות בסולם והם שלושתם escancia שלהם אותו דבר. ההבדל הוא רק מידת רטט (תדירות). הם כל הגילויים של כוח. כאשר העולם להבין את האמת הגדולה הזו אומר כי כל האנשים שווים, רק שנראה שונה… תוכל למשוך כל דבר שהוא בהרמוניה תדרים איתך. משמעות הדבר היא כי המחשבות יש לשים לך על רטט מסוימת וקהל דברים שהם הרטט איתך דרך רטט זו. כאן מגיע בחוק המשיכה וגם למה הוא אמר שיש חוק משנה לחוק של רטט.