חוק המשיכה – צעקה של אמונה טהורה

עבור מי מברר עמוק יותר מחקר, מחקר והבנה של פירוש לעניין הכותרת למקם עבור מאמר זה. למי לא מבין או לא רוצה להבין את חוק המשיכה, אין להתנדבות או פוזיטיביזם הפרגון מבלי לדעת רק כי זה הרבה יותר מזה. השטחת בעוד מי לפעול ללא הרשעה אך פשוט חיובי ואיכפתיים להתבולל הראשונה כדי הראשונה השלבים הכרוכים בחוק זה, בסופו של דבר קצה כוח המומנטום או הפנימית עבור כל אדם אשר פועל מבלי לדעת את הסוד לאירועים שליליים אחד או שניים או כי ממבט ראשון הם כוללניים אובייקטיבית כי הם תכננו. טמונה הפרשי אשר פועל רק על הדחף רציונלי אשר פועלת על-ידי העברת כוח הרוח שלהם. מאחר אשר ממוקם במיקום השני זה ימשיך לקדם כמו הים הפר את הטוב ואת הרע. כי רק מי מבין בעניין זה, יודע כי אירועים שליליים החוצות היעד שלהם הם לא אבנים אשר עומדים בדרך שלו, אבל אבנים המאפשרים לך להעלות את הכתובת הגבוהה ביותר. אבנים אלה למעשה לסייע לך לחזק את רוחך, שכן הוא גדל עם כל החלטה של בעיה כי אתה מקבל לפניך.

חלק יגידו, אבל כפי לא למשוך מצבים שליליים, רק אם יש לך מחשבות שליליות?. כן זה נכון, אך נכון גם לא לספר לי כי, כאשר הוא מתעקש מטרתו בכל מחיר, לא משנה כמה הטרדות לנו להתעורר, סיום כדי להשיג מטרה זו, אולי מהר יותר אם כל השאיר לך בלי בעיות. על ידי זה אני מתכוון, אם אתה הגשמת הכל כפי אתה planteasteis אתה תהיה מאושר בשביל זה, אבל יותר שמח, אתה תהיה כאשר עולות לך סיבוכים (לא מתוך מחשבות רעות) כי תדע כי אותם אתה הם המציינת כי אתה קרוב יותר אל המטרה שלך. הוא כמו סימן שאלוהים הוא שאתה נותן כי לא רק הם טובים הכביש, אך באים. נראה כמו העקרון ונכבשים, אבל כפי שאמרתי במאמרים אחרים מה מאפשר לך להשתמש התמדה (אני קורא לזה התמדה עקשן). התמדה זה ביחד עם כוח רצון הם דטרמיננטות הראשי כדי לקבל את חוק המשיכה לעבוד באופן מלא. פירוש הדבר הוא כי זה לא משנה כי אותן אבנים אתה נטוע לקראת המטרה שלך, עליך תמשיך מבלי לעצור עד שתגיע, כי בחיים אין מפסידים, רק יש אנשים שאינם מעזים לנצח, אשר אינו זהה.

בחיים לא הפסדים, מעצרים או מעברי חלקי לך קיימים המטרה היחידה. בעת שאתה עומד עדיין תלויים אך ורק לך. אם אתה נופל, אין בסופו של דבר, בניגוד למעלית שאתה צריך להיות ראשון בקרקע. לאחר מכן הכל תופס אותך, בעוד שכב על זה בראש שלך. לכן אם אתה רוצה לנצח, אם אתה רוצה להשיג את הניצחון מתחילה להיפגש היעד שלך עכשיו, לא יוצאים מחר מה אתה יכול להתחיל היום. עכשיו כי אתה יודע הכל תלוי בך, לקום עם כל הכוח שלך, מתחיל בתחילת את הניצחון הבא שלך, כי זה הולכת וקרבה. אם ברצונך לדעת יותר על חוק המשיכה, לגשת לספריה עם הטוב ביותר קישורים מאמרים וספרים העוסקים חוק המשיכה, הקוונטים שניתן להזין בחינם מהים של פלאטה, ארגנטינה, כלפי כולם, וולטר דניאל Genga. אינטרנט דף המחבר הוא, הדוא ל ליצירת קשר: