חוק המשיכה – 3 מפתחות כדי להשיג את חלומותיהם

חוק המשיכה הוא בעצם הרעיון כי אנחנו יכולים לבטא אירועים בחיים שלנו על-ידי הצגת מה שאנחנו רוצים במוחנו, חסימת מחשבות שליליות לגבי מה שאתה לא רוצה. זה הופך תרגיל של אמונה ותקווה כי הוא פרובוקטיבי שלנו בעולם האמיתי חששות, פחדים, הלחצים. למרות האתגרים, אפשרי להשיג אחד גדול ושמחה המדינה התמקדות לך הצד החיובי של העתיד. להלן שלושה מפתחות חשובים להצלחה בשימוש של חוק לו משיכה בחיים משלך: 1. לכוון את הבריאות הפיזית שלך תחילה. החיבור בין הגוף לנפש הוא אחד חזק, וחשוב לטפל הן נפשית פיזית כאיחוד הוליסטית.

משמעות הדבר היא כי חשוב לאכול מזונות בריאים, לבצע פעילות גופנית נאותה, לשתות הרבה מים, מקבל מספיק לישון, לקחת תוספי מזון טבעיים, תרופות אם צריך את זה, התנורים הפסקות במהלך היום. 2 המורה כל סימפטום של דיכאון המשמש כבסיס. דיכאון משויך בדרך כלל הכימיה במוח, וצריך להעריך על ידי בריאות הנפש מקצועי או הרופא שלך אם הוא חמור או מתישה. עבור אנשים רבים, ניהול בריאות גופנית גורמת לשיפור רב עבור דיכאון שלו. לא תמיד לן רוזן ברקליס. לעתים קרובות, עם זאת, הגישה "לדבר בגלוי" יש גם צורך נסיבות עבודה ונושאים להוביל תסמיני דיכאון. לקבל מדריכה טובה, לדבר עם חבר מי אמון, להיות חכם, תגלו שונים מבט על הבעיות שלהם. זה יעזור לך לראות הבעיות קלים יותר לניהול מאשר הם מופיעים תחילה. 3.

התחל כדי להוציא לפועל את הרעיון מאחורי חוק המשיכה. כאשר אתה חושב על משהו, ולא מדברים על זה כאילו זה כבר קרה, זה יעשה את זה נוטים יותר לידי ביטוי את המציאות שלו. כאשר נמנע ספק והמחשבות השליליות לזחול לתוך המוח שלך, לדמיין טריגון ענק "X" על-ידי התמונה המחשבה ולומר 3 פעמים "ביטול". לא מדבר של איך אתה הולך כשל, או להמשיך לסקור את הסיבות מדוע ייתכן שלא הדבר הרצוי. להסתכל על המטרה שתגבש ודמיין מה אתה מרגיש כאשר יש לך זה המטרה הנכספת בפירוט רב חושית. מעוניינים לבימוי במצב שלך לחיות על-פי נקודת השקפה הוליסטית, הערכה של הפיזי, הרגשי, ורכיבי מערכת היחסים? רוצה לשאול את אותה שאלה עשיתי כמה שבועות, אם היית משוכנע לחלוטין, ואז לחקור עם יעד טיפולי, שזה אפשרי לנצח באופן משפטי ומוסרי בין u$ d 20,000, 30,000 $ ארה ב d ואפילו u$ d 50,000 לחודש, ולאחר מכן בתיבה אודות ארבע או חמש שנים. להירגע ותמשיך שאר תזרים כסף המגיעים עם מינימום של השקעה זה עסקים להלן? יש לך אזור הסכמה מלאה לשחזור מאמר זה על פי הקישור בחתימה, תודה עבור הזמן שלך, ייתכן אלוהים יברך אותך.