חלקי חילוף מתאימים עבור כלי רכב חשמליים, הדובדבן הזה

פופולרי מתוצרת סין מכוניות רוסים, אותם Tiggo Chery בין דגמים אחרים של החברה ידועים, יישמחו obcluzhivanii ו הזולות של חלקי חילוף. בכל מקום ברוסיה תוכלו למצוא שירות תחנות עם חלקי חילוף Chigo שרי. אם אתה אוהד של המותג הדובדבן הזה, המידע שלהלן ישמח אותך. "הדובדבן הזה מתכננת החברה ליצור קו הייצור של מנועי ונקל קטן, עוצב עבור כלי רכב חשמליים. היצרן הסיני-ענק מתכוונת להשתמש את הפטנט של שברולט וולט, איפה מנוע בעירה פנימית פועלת כמו גנרטור להפקת חשמל. שימוש מנוע בוכנה רוטרי-יש יתרונות וחסרונות.

החיסרון העיקרי הוא צריכת הדלק גבוה, היתרונות הרבים ניתן לייחס את גודל קטן והכוח גבוהה, ביצוע השימוש של מנוע זה הינו אידיאלי למטרה זו. לפי מידע ראשוני, המנוע חייב להיות בעל קיבולת של 0.8 ליטר, דגם המבחן יהיה QQ Chery ידועים, לפעילות הקדם של פורה Chery האהוב הרוסי. הערה חלקי חילוף זהה במידה רבה ? chery Fora חלפים לדגמי מאוחר יותר. התקשורת למדה כי שינוי זה הוא מסוגל חשמל נקי כדי לכסות את המרחק ב יותר מ- 170 ק מ. כאשר יש לנו הודיע, בזמן הנוכחי, תקן זה טווח הוא 100 מייל.

אין ספק, המידע הזה נותן משקל התכונות החיוביות של עיצוב זה, יתר על כן, שני פתרונות יקרים, לוקח בתצוגה הערך של החלקים שרי (הסיטונאי). לשם השוואה, ב הדגם אירוע של וולט, מנוע דיזל מגדילה את המרחק ב- 8 פעמים. השאלה היא: להתמודד אם היצרן הסיני עם טכנולוגיה מתקדמת, לפני החברה "הדובדבן הזה" לא עבד עם מנוע ונקל. למרבה הצער. לנו לא ידוע תאריך ההיכרות בין טכנולוגיה, אבל הם אומרים הרבה על מה הולך לקרות בקרוב מאוד. ברכב מתקדם מארק "הדובדבן הזה" היה מאוד מרוצה עם ההודעה משרד של הסין את התעשייה והטכנולוגיה שהוצא היתר על השקת שני דגמים חדשים של הדובדבן הזה עם טווח מורחבת של נסיעות חשמל נקי-סדאן A5 (קוד א21), בוקעות S18. מודלים אלה יהיה גם פתרונות בשימוש בשימוש "וולט", מה שנקרא E-REV (רכב חשמלי בטווח מוגדל). זה נשאר לנו להמתין לקבלת מידע מפורט יותר על הפרמטרים הטכניים של כלי רכב חשמליים.