חתולים היילוד

כאשר אלה הגורים נולדים, הם פגיעים מאוד, עיניו עצומות, כמעט אי אפשר לשמוע, הם לא יכולים ללכת, הם רק דראג, חתולים היילוד הם תלויה לחלוטין האמא. זה בתורו (אם בפעם הראשונה), חייב ללמוד לטפל בהם, לנקות אותם, לתת להם חום, אנחנו יכולים לעזור עם זה מציע מקום שקט, שקטה וחמה החתול ואת החתולים היילוד. עם זאת זה מאוד נדיר כי אמא לא יכולים לדאוג אם הגורים שלהם, הם עושים את זה לפי האינסטינקט. מומלץ לסקור את כל הגורים מותר פעם אחת על ידי אמו, כדי לזהות כל חריגה בזמן, יש לקחת בחשבון הן של חתול, חתולים, שזה עתה נולד, לפני ואחרי לידה. רק זה הוא התאושש מן העבודה ממצה, יהיה לך רצון לאכול, זה בהחלט יהיה טוב למחרת, אבל עכשיו קדימה אתה צריך לשלש מזון, יש אנרגיה כדי לייצר מספיק חלב לחתולים היילוד.

90% מהזמן ישנים, אוכלים השאר. מ זה נולדים, להתחרות באוכל כאן כאשר תוכלו לראות על אילו של היילוד חתולים זה שולט, ואז הם ילכו לישון שוב, במשך כמה ימים הם ימשיכו לישון בתנוחה עוברית. זה אמור על לפחד לא אם לבכות או לזוז בזמן שהוא ישן, זה דבר נורמלי גורים. כמו גם לפעמים אתה חייב לפגוש את החתולים היילוד, זה הטוב ביותר לא להשפיע עליהם הרבה, כי האמא עצבנית, אפילו עלול לגרות, גם יכולים להפריע הלולאה הם בצורת בין גידול החתול דרך הריח ואת הצלילים. בזכות זה זיהוי עם אמו, הגורים מתחילים לפתח הפירסומים, לקחת האמון עם הגורים אחרים, המדיום. מין היילוד החתולים יכולים לדעת לאחר כמה ימים, וכאשר גדול כדאי לקחת אותם לוטרינר כדי לגרום להם בדיקה מלאה. החלב המיוצר על ידי החתול הימים הראשונים הידוע בכינויו קולוסטרום, אתה הוא עשיר מאוד חומרים מזינים, נוגדנים, חתולים היילוד חייב שותה את זה יותר ככל האפשר כדי לרכוש את ההגנות טוב ולהימנע לחלות.

בני אדם לא צריך לדאוג על ידי נקי הגורים, כמו גם טיפול אמא של כל זה. בדרך כלל, לשטוף אותם בלשונו פשוט תפסיקי להאכיל. יש להקפיד אם תנקי אותם בחזרה, עושה את זה מעודד היילוד חתולים במעים. אמא תמיד במדרון הזה, למרות שאני יהיה המקום איפה החתולים היילוד שלך, העדפותיו בסטייה רחוק מידי. אם חתלתול אוויר הרפתקני וכפולות, היא מיד ממשיך את מסעו, פוגש אחרים, אוחז את הצוואר (זה אופייני של החתולים, זהה לחתולים היילוד, נמרים, אריות, ועוד). אם, מסיבה כלשהי, יכול אמא לא להאכיל את הגורים, אפילו אם נמצא אותם ברחוב, זה אפשרי לתת להם דיאטה טובה, לגידול אותם עם בקבוק, צריך לזכור כי חתולים היילוד, אף פעם לא צריך יהיה חסר במקום חם, תמיד נקי, לתת להם חלב כל 2 שעות, אתה צריך ללכת לוטרינר אלינו חלב פורמולה.