טיפולים טבעיים נגד אקנה לעור טוב יותר

אקנה היא כנראה אחת מהישויות הרגישים ביותר. יש במוח שלך!. אם אתה מנצל אותו לרעה, הופך עדיין גדול והוא משתרע מאזור אחד גדול עוד יותר. אם אתה משתמש במוצר כימי הלא נכון כדי להכיל אותו, אקנה עלול לשבש, נצל את הפוטנציאל של אקנה יותר. לכן, אקנה יש להתייחס delicadesa וטיפול וכך, במקום לקנות קרם זה עם סיסמאות כמו "לא אקנה יותר ב 3 ימים", במקום זאת עליך לנסות טיפולים טבעיים עכשיו כי אחרת היתה לשלם יותר אקנה aparaci?n.

על פי אנשים רבים soido אפייה הוא המרכיב היעיל ביותר שבו באפשרותך להשתמש כדי להילחם בבעיה של אקנה. זה מכיל מאפיינים exfoliating מנקה את הנקבוביות עד שיתפנה החלב. אם יש לך אקנה, אתה מנסה לפזר כפית סודה לשתיה עם מים עד הדבק בצורה עבה. לאחר מכן, להחיל אותה באופן שווה על הפנים שלך, לשטוף עם מים לאחר החלתו. הטיפול הטבעי הבא נגד אקנה הוא מיץ לימון. מיץ לימון הוא חומצי מאוד ומגישה לכן להרוג חיידקים, כי הם מתמידים על הפנים שלך. מצד שני, כביכול להבהיר את הצלקות שהשאירו האקנה, כמו גם מעשים כמו אקונומיקה טבעית. עם זאת, לטיפול באקנה הטבעית הטובה ביותר היא פשוטה, פשוט לשתות הרבה מים.

ככל הנראה, אנשים סבלו מבעיות אקנה חמור, שנרשם שיפורים לאחר שתיית יותר מ-8 vaos של מים ביום. יותר לקחת, נוצץ יותר, מואר הופך העור לך. יש גם מחקר אודות הדרך כי תה ירוק יכול הטוב ביותר לבעיית האקנה. הסיבה לכך היא עלי תה ירוק כאשר העלים נמצאים עדיין בשלב nascent. לכן, הם מלאים של נוגדי חמצון החיוניים נגד המאבק של חיידקים שחיים בתוך הפנים שלנו.