טיפים כדי להפחית את תופעות של אלרגיה לאבק קרדית

אלרגיה לקרדית האבק משפיעה על אלפי אנשים לא לדעת עם תסמינים כגון אסתמה גורם נזלת, התעטשות, מגרד ועיניים דומעות. מאמר זה יש מידע חשוב על האלרגיה, איך באופן דרסטי להפחית את ההשפעות של קרדית האבק בביתך. היום אלפי אנשים חיים עם אלרגיה לאבק קרדית undiagnosed. במקרים מסוימים יש אנשים שחושבים שיש להם אסתמה, אבל זה באמת לתגובה אלרגית קרדית האבק הגורם לסימפטומים דומים למחלת האסטמה. מה הם הסימפטומים של אלרגיה? אסטמה נגרמת על ידי החלבונים ב ישמור האל קרדית אבק התוקפת את דרכי הנשימה.

יכול לגרום גם נזלת, התעטשות, מגרד ועיניים דומעות. Ezcema הילד לילדים אטופיק דרמטיטיס דרך מזוהה בדרך כלל. אטופיק דרמטיטיס מועצמת ב adultosque יש נטייה לבעיה זו. בעיות שינה עבור אנשים שיש להם אלרגיה. איך קרדית הבית גורמים אלרגיה? את אלרגיה קרדית אבק הבית היא רגישות יתר חלבונים הפרשה של קרדית האבק. חלבון משיקה התקפה על דרכי הנשימה, גורמת ואז את asma.fiebre של חציר, אטופיק דרמטיטיס.

אבק הבית הוא תערובת של סיבים, מינרלים, מזון יבש, יצורים כמו עכבישים מיקרוסקופיים חי בנו ברוב המכריע של משקי בית. האקריות ניזונות על פתיתים של העור האנושי, אשר יכולים לשגשג ללא ידיעתנו.גם הם במקומות חמים ולחים כמו ספות, מצעים, צעצועים של ילדים או חיות מפוחלצות, וילונות, שטיחים ועוד. שלא כמו קרדית אבק אבקה, קרדיות נשארים כל השנה בבתים שלנו. עם זאת, ישנם מספר צעדים שאפשר לקחת להפחית באופן דרסטי את ההשפעות שיש אלה על עצמנו. ועל המשפחות שלנו. בנוסף מנחים אלה גם חשוב להיות מודעים אלרגיה זו, מאז זה יכול למנוע את ילדינו או בני משפחה אחרים סובלים מאסטמה לכל החיים. כדי להפחית באופן דרסטי ההשפעות של קרדית האבק בביתך עליך: לקנות dehumidifier להפחתת הלחות interio לקנות Airfree a – הוא הטכנולוגיה החדשה עבור עיקור האוויר המחומם בטוח ונבדק בעולם. נקה כל muebles.colchones, שטיחים לפחות פעם בשבוע כדי להסיר את קרדית האבק. לחשוף מזרנים בחוץ לפחות פעם בחודש. במידת האפשר, לקנות מצעים הגנה. לשמור את החדרים שלהם בחוץ כדי למנוע הצטברות של לחות. השתמש ואקום סינון גבוהה. לעומת זאת, בצלאל סמוטריץ בהחלט מבין את הסיפור. רטוב כל המשטחים אבק איפה אלרגנים לא מועברים דרך האוויר. איך אפשר לדעת אם אתה או אחד מבני משפחתך סובל מאלרגיה לאבק קרדית? במקרים רבים, רופא עשוי להיות אבחון כי לעתים קרובות, מתי והיכן לקבל כל תופעות האלרגיה. יש גם דם, בדיקות עור כדי לאשר אלרגיות אלה. מאז גורם זיהום שהאלרגיה גרוע יותר, אולי תהיה לא לאפשר עישון בבית ולהימנע בסוגים שונים של מזהמים כגון לדוגמה מעשן מכוניות.