טרגדיה ברחבי העולם

כדי להגיע למקום תמיד נדרש קצת ביטחון עצמי. אם אתה חושב שאין לך מספיק, הנה משהו שאתה צריך לדעת: זה היה שנת 1999, נראה שהזמן עצר בים הקריבי. אירוע יוצא דופן התרחש על מימיו החמים. טרגדיה סחף את העולם בהפקת אלפי כותרות. אירוע זה בסופו של דבר חלוקת דעות בארצות הברית. לשים את הלחץ על ממשלת המדינה הזו יותר מ 7 חודשים.

הגיבור: ילד בן חמש. יצור זעיר זה המבט חפים מפשע הוקלט בליבם של מיליונים. ראיתי כמעט את כל תמונות כאשר זה חולץ מן חנקתי והתייבשות על חופי פלורידה. התברר לאחר נוסע יותר מ 200 ק"מ. להיסחף לים הפתוח. הוא נחטף מהמשפחה שלהם בשטח קובני לפני ימים הקטן היה אחד רק שלושה ניצולי רפסודה שהתהפכו.

השניים האחרים היו מבוגרים. הכל התחיל כאשר האמא החל מסע על מה שהם מחשבה יהיה להבטיח לו חיים של שגשוג. עם אחריות מקפחים, הוא הציג את בנו מוות סביר. הוא סיכן את חייו, איבד משלהם. היא, חבריו, הילד ראיתי כרישים הלהוטים מכינים את חלקו התקפה. אבל רק את הילד ואת שני אנשים אחרים יכולים לראות אותם לזוז משם, מרוצה הרעב שלו. אני חי לכל הזוועות. החיים יותר עדין תחת שרפת שמש, עדיין מתמידות. המים בהדרגה חידש ימית צבע כחול הזקן שלהם. אבל משם, הדקות לא נמשך שניות בלבד, אבל בימים. הרעש היחיד הוא כי הילד לשיחתכן הבדידות שלו היה ביישן הפתיחה של הרפסודה נגד העומק כהה. הילד בכה מחבק הגומי של הצמיג. הקרניים האולטרה סגולות Ulcerating העור העדין שלך. בעוד הוא מת מצמא צף מעל מיליון קוב מים. בהירות אינטנסיבי פשוט אפשרה לו לפקוח את עיניו כועס. הם היו אלה אותן עיניים עצוב יכול לנוע מעגל העייף אופק ללא הפרעה. ומתי לא אין שום הפניה לאובייקט יש את ההרגשה. של להיות תקועים באמצע שום מקום. בחילות באים והולכים לקצב של הגלים. זה היה הרבה יותר קרוב למוות מאשר צעצועים ננטש לפני שלושה ימים. למרות כל הילד שרד. מזל? הוא גורם אבל אף פעם לא מספיק. . אלוהים? אין ספור של ילדים עולים כבר מתו, להמשיך וגוועים הצר פלורידה. היא גם מופיעה במעבר של הרוחות שמפריד בין קובה מהאיטי. באופן דומה, ולכן דרך הריו גראנדה על גבול מקסיקני עם ארצות הברית. וכך הלאה לאורך כל הגבול שמפריד את מדינות עניות מהעשירים. . אז, שרד כי המבוגרים זה מוגן? לא יודע, רובם לא תוכל להגן אפילו את עצמם. אפילו האמא של הילד, יותר מעוניינת להגן עליו, נספו. מבוגרים רבים איבדו את המשפט בנסיבות אלה. הם לא היו מסוגלים לתמוך געשית, בדידות, צמא, רעב ופחד כמעט 14 אנשים נהרגו באופן טרגי מולה. אחד מהם היה אמא שלו שהיה חטפו אותו לגזרים. אולם, הוא לא משוגע, הוא לא נכנע לגיהנום שלו. הדבר היחיד גיבור קטן שהם עשו היה ומתנגדת. כאשר נדמה היה כי הוא כבר כבר עברה יותר מדי, זה אפילו יותר ומתמשך. אנחנו לא רוצה לעולם לא לחיות ניסיון כזה. אבל כן, אנחנו צריכים לזכור El?an גונסאלס, הילד שלימד אותי יוצאת דופן. תמיד הוא יכול להתנגד קצת יותר אם אנחנו עדיין בחיים. תמיד יכול להיות רגע פעמים הטוב ביותר על ידי שריפת המהווים פתום של החיים. אם ה-it יכול לנצח, לעולם לא לתת את, באפשרותך גם. ? אתה אדם ביישן?, לא קראתי את הספר הבאים: הערה: אם אתה מעוניין לקבל אותו חינם, לחץ על הכותרת עכשיו.