כדי להיות מנהיג

להיות (2) מנהיג הפרק השני של הספר המפורסם במחלוקת שנכתב על ידי ג'ון היידר (פורסם ראשון 27/01/08) טאו טאו של מנהיגות זה לא דבר. קאווה כמה שאתה רוצה, צוואר לבוא דבר שנקרא טאו או אלוהים. טאו היא לא דבר. הטאו הוא עיקרון או חוק. טאו פירושו איך.

כל הדברים מתנהלים בהתאם טאו, אבל טאו לא מתבצע. טאו היא לא אובייקט או תהליך. טאו הוא החוק של כל הדברים והאירועים רוטט. תנודות אלה כוללים או קטבים מנוגדים. הקטבים יכולים לשתף פעולה אחד עם השני, או עלולה להתנגש בדרגות שונות. כל הדברים והאירועים, בין שיתופי או סותרות, הרמוני או סוערים, מעוצבים ולהיות החליט על פי טאו. אבל טאו זה לא אירוע של רטט.

טאו הוא לא כזה קול. טאו אין הפכים או הקטבים. טאו היא אחת, טאו היא אחדות. לדעתי, שום דבר לא בא לפני טאו. אף אחד לא טאו. אף אחד לא יצר את טאו. שווה טיפול. החוק הטבעי הוא עיוור, הוא צדק ללא משוא פנים. ההשלכות של התנהגות של האדם עצמו הם בלתי נמנעים. איש אינו מנהיג excusa.El לא חכם שנועד להגן על אנשים מפני עצמם. האור זורח מודעים באותה מידה של כמה נחמד על נעימה. אנשים הם לא יותר מאשר שאר הבריאה. העיקרון הבסיסי זהה של בני האדם הוא במידה שווה. גם הוא אדם או אנשים טובים יותר מאשר שאר האנושות. העיקרון זהה בכל מקום. אדם הוא טוב כמו אחר. למה לשחק למועדפים? הכל מוכיח את החוק. Educate yourself with thoughts from מנכ"ל משרד התקשורת. העובדה כי אלוהים הוא לא דבר אחד זה לא אומר כלום. זה לוקח קצת ענווה. הידיעה הזאת, מנהיג לא אמור להיות מיוחד. Connect with other leaders such as מנכ"ל משרד התקשורת here. לוחש מנהיג לא אחרים או לאבד את הנשימה מתווכחים על היתרונות של תיאוריות מתחרות. שתיקה היא מקור גדול של כוח. בריכת בעמק. אתה יכול ללמוד להיות פתוחים לקלוט, שקט וללא רצון או צורך לעשות משהו? להיות פתוח ומקבל נקרא יין, הנשי או valle.Imagina יש בריכה בעמק. כאשר אין חששות או רצונות כי להתסיס את השטח, המים יוצר מראה מושלם. במראה זה אתה יכול לראות את התמונה של טאו. אתה יכול לראות את אלוהים, ואתה יכול לראות הבריאה. הזן את העמק, לשבת בשקט ולראות את הבריכה. הזן פעמים רבות ככל שאתה רוצה. השתיקה שלך יגדל. בריכה לעולם secar?.El זה, את הבריכה ואת טאו הן בתוככם. הריבית הריאלית של נדיבות עצמה מלמדת שמים וארץ נדיבות להישאר, כי הם לא רק אנוכי, אבל שם כל הבריאה. הידיעה הזאת, מנהיג חכם fends האגוצנטריות ובכך הופך יעיל יותר. מנהיגות נאור הוא שירות, לא אנוכיות. מנהיג גדל עוד ועוד לשים את רווחתם של כל האמור לעיל טוב שלנו. הפרדוקס: כדי להיות נדיב, שיבח המנהיג להיות. המים. מנהיג חכם הוא כמו מים. קחו מים: מטהר מים מרענן לכל היצורים ללא אבחנה וללא מים במשפט, באופן חופשי וללא פחד צוללת מתחת לפני השטח של הדברים, מים נוזלים תגובה, במים בעקבות החוק בחופשיות. קחו למשל את מנהיג: מנהיג פועלת בכל מצב ללא תלונה, עם כל אדם או נושא מוצג; המנהיג פועל בצורה היתרונות כולם ועובד היטב בלי לדאוג משכורת, המנהיג מדבר בפשטות ובכנות מתערב כדי לשפוך אור וליצור הרמוניה. צפייה תנועת המים, מנהיג לומד כי בפעולה, התזמון הוא הכל. כמו מים, המנהיג נכנע. כי מנהיג לא לדחוף, הקבוצה לא סובל או להתנגד. קבוצה טובה. קבוצה טוב הוא טוב יותר מאשר קבוצת מרהיב. כאשר מנהיגים להיות כוכבי, המורה את ההוראה שלו. ישנם מעט מאוד כוכבי מי רגליו על הקרקע. תהילה מולידה תהילה, ולאחרונה, רוסס על ידי כוכבי עצמם. ואז decenter והרס. מנהיג חכם מותקן לעבוד היטב ואז לתת לאחרים לכבוש את האתר. המנהיג לוקח שום הצלחה, כי הוא אינו זקוק לתהילה. אגו מתון מוכיח חוכמה. אדוארד הלבן.