כוחה של ההווה

בנושא של היום, אני אראה כיצד ניתן להשתמש "כוחו של ההווה" לנקוט פעולה להשגת המטרות שלך. במאמר זה, אני הולך לדבר אליך, אבל אני גם עומד לדבר אליי, על ידי הכוח של ההודעה הנוכחי חל גם על שלי. אך הקטור, האם אתה לקבל שאל מדוע חשוב נושא זה?? חשוב כי אנשים רבים, הן בעיות חמורות עם משמעת, עם הרגלים, ומעל הכל לנקוט פעולה מוכרים רבים ולכן הם לא השגת המטרות שלהם. בעניין זה, הוא מה שאנו עומדים לדבר על היום היום, החשיבות של נקיטת פעולה כך תוכל להשיג את מטרותיך, למה אתה רוצה לעשות שאלה, מה אתה יכול לעשות היום כדי להשיג את המטרות שלך?? שים לב כי השאלה היא לא מה אתה יכול לעשות מחר? או מה יכול בשבוע הבא?? השאלה היא: מה אתה יכול לעשות היום כדי להשיג את המטרות שלך?? יש לך את התשובה. המוח האנושי נועד לענות על כל שאלה שאתה עושה. ולכן זה רק שאל את מוחכם עוצמה: דברים שאתה יכול לעשות היום כדי להשיג את המטרות שלך וכל מה שעולה על דעתך שלך, רשום אותה ולנקוט פעולה. אני רוצה לספר לך כי נקיטת פעולה היא יכולת נרכשת. משמעות הדבר היא כי אם אתה אנשים יש נוהגים לעזוב את הכל עבור מאוחר יותר, אתה יכול ללמוד לנקוט פעולה.

אפשר ללמוד להיות יותר ממושמע. באפשרותך לפתח הרגלים חדשים. אני יודע מוכשר מאוד עם הרבה ניסיון רבים ומוכרים ומוכרים אשר לא מרוויח סכום הכסף אשר צריך להיות הזוכה, פשוט משום שהם לא לוקחים מספיק פעולה והם לא פתוח ללמוד דברים חדשים, מי מאמין שהם כבר יודעים הכל. ליאו Buscaglia אמר: "יודע לעשות דברים לא לעשות אותם, לא הוא רק לדעת" זהו מה אני מדבר היום היום: איך אתה יכול לקחת את הפעולה היום כדי להשיג את המטרות שלך?? היום אנשים רבים שיש בעיות כלכליות קשות מכיוון שהם לכודים בעבר, עדיין בולט לתוך העתיד. הם עדיין חושבים בעבר, כי בעבר המשק היה בסדר, כי בעבר היו הרבה כסף, המציאות היא כי בעבר כבר לא קיים. הדבר היחיד שיש לנו הוא ההווה.

כפי הולך: "בעבר הוא היסטוריה, העתיד הוא בגדר תעלומה והוא היום מתנה" זו הסיבה שאני רוצה אתה מתקרב בכל דבר שאתה יכול לעשות היום כדי להשיג את המטרות שלך. איכות החיים שלך, היא איכות השאלות שלך. למה אני הולך לשאול את השאלות הבאות כך שבאפשרותך לנקוט בפעולה יותר בחיים שלך. מה אתה יכול לעשות היום כדי לשפר את הבריאות שלך?? מה אתה יכול לעשות היום כדי לשפר את מערכת היחסים עם בן הזוג?? מה אתה יכול לעשות היום כדי לשפר את מערכת היחסים עם הילדים שלך?? מה יכול לעשות היום כדי להרוויח יותר כסף?? מה באפשרותך לעשות היום כדי לסגור מכירות יותר?? האם ניתן לעשות היום כדי להפוך את העסק שלך לגדול?? הוא מבלה שעה אחת לפחות לכתוב את תכנית הפעולה. העבר במהירות ההוראות! לקחת לפחות שעה אחת לעשות תוכנית עבודה אוקטובר, נובמבר ודצמבר. מאחר למעשה יש כוח רב מדי בהווה. מאחר בזמן הנוכחי, אתה יכול לקחת את ההחלטה לבצע את התוכנית שלך. בזמן הנוכחי יכול לנקוט פעולה ולהציג את מציאות יכול להפוך את מטרותיך. בכל עת, באפשרותך להפוך את ההחלטה של איך החיים שלך יהיו שונים מעתה ואילך. אני חושב שיש לך גדולתו בתוככם. אני חושב שיש לך הפוטנציאל לביצוע לרמה גבוהה יותר, שבו שאתה משמיע כרגע. אני חושב שיש לך פוטנציאל בתוכך להרוויח ארבע פעמים יותר מאשר מה שאתה כרגע מרוויח. מטרות, אסטרטגיה, פעולה! הקטור גונזלס מרצה, סופר ו מאמן