כוס קפה?

אני על עצמי אוהד של קפה… כאשר אני לא מקבל את הקפה שלי בבוקר, צעיף של עייפות מייגע לוקח על המוח שלי. זה בטח כי אני מכור לקפאין, הגוף שלי דורשים את המנה היומית שלהם. אבל שמעתי כי קפה יש הרבה תכונות פרמקולוגיות, מסייעת הפעילות העצבית, יש גם diuretic מאפיינים מיטיבה את פעילות לבבית, ואחרון חביב, מצאתי לו כוחות מעורר תשוקה. לכן יש לי סיבות כדי להשהות ולהכין לי שיעור של הרכישה האחרונה שלי, תערובת מעולה של ערביקה קפה מיוצר באיטליה.

בהחלט האיטלקים, שאינם יצרנים של קפה, להפוך את הקפה הכי טעים בעולם. איך הם עושים את זה? על ידי הטעם שלו על תענוגות החיים עבור תכנונן ההמצאה אשר הוביל אותם כדי ליצור את התבואה הטובה ביותר ייבוש מכונות אוויר יבש. אז עכשיו, כשאני כותב שורות אלה חודר ניחוח קפה ממלא את החדר, הובלת אותי לפעמים למקומות האקזוטיים והמרוחקים ואחרים בתי קפה קטנים בפריז, פירנצה או לבואנוס איירס. בתור טעם טוב טוב, בסופו של דבר פגשתי מגוון רחב של מכשירים הנדרשים להרחבה קפה טוב. מכונות קפה מכל הסוגים, מטחנות, אפילו מכונת קלאסי להכנת קפוצ'ינו, maquiatos כמו שאלוהים ציווה.

אבל הגאווה הגדולה ביותר שלי היא אוסף של קערות של קפה זה שאספתי במשך שנים רבות. תגלית גדולה היתה למצוא שירות באינטרנט המאפשר לך ספלי קפה עם תמונה או ההודעה שברצונך להתאים אישית. עיצבתי קערות קפה מיוחד עבור כל חבר של המשפחה שלי. . הם מתנה מושלמת להפתיע חברים וליהנות עבור קפה צוחקים תעלוליו אומרים קערות שלנו. אני ממליץ על זה, לראות את זה. ובכן, בקיצור, עדיין לא יודעת אם הקפה הוא משקה, תרופה, תרופה או רעל, perosi יודע שזה תירוץ מושלם לעצור לזמן למערבולת החיים ולטעון את המצברים שלכם עוברת תקופה נעימה אשר מזמין את השיחה.