כיצד להגדיל את הגישה האישית

הגישה האישית היא היכולת להיות ממוקד, נחושה. להיות ממוקד היא ליצור ציר דנון שמנחה אותנו לא ללכת לאיבוד במהלך היום. להיות Resolutive יש את היכולת להתחיל ולסיים משהו בזמן מסויים. זמן השימוש אנו להפוך אותו, הוא מפתח כדי לשמור על קשר ממורכז מכיוון מנחה אותנו התחלה וסוף. בהזדמנויות רבות, אנו עסוקים לאורך כל היום.

הזמן עובר מהר, אבל בסופו של היום אנחנו יוצאים בתחושה של לא בהביננו שום דבר. הוא כאילו אנחנו לא עשה התקדמות בתוכנית העבודה שלנו. אנחנו הולכים הביתה מותשים, מבולבלים, מפוזרים. מדי יום הסחות דעת שזמננו ידללו מהם לחמוק כמו מים בין האצבעות שלנו. כמה דוגמאות של הסחות דעת הם: * שיחות, הודעות דוא ל אנו יכולים לבצע בסוף הדו ח * הפסקות קבוע יסיחו את דעתנו, לשבור שלנו קצב עבודה * שיחות חסר משמעות כי אפשר לחכות מחר הקפה הממוצע * ביקורים מתאימים, פגישות ללא תוכנית הם השכיבו נושאים בטון * דורש מספר מאחרים * לכאורה urgencies של אחרים, ועוד ארוכה. ישנם גם מעמיסים אוטומטית-impuestas על-ידי רוצה להיות הכל, אנחנו לא הולכים להפסיד משהו. לדוגמה: פריטים כי אתה לא יכול לקרוא, אירועים שבו אתה חייב לעשות מעשה של נוכחות, ארוחות כי אתה יכול ולא חסרים r, הם, על-ידי אינרטי (ללא בחירה מוקדמת מצידנו), ארה ב auto-imponemos, החובות שיש להם הרבה מה לעשות עם מטרות האמיתי שלנו.

אלה הם כמה מקשים שיכולים לעזור לך להיות יותר ממוקדים במהלך היום: · בחר את המיקוד שלך כל יום. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ ליאור רוקח. הוא פעם אחת עבורך תוכנית פרוייקט או עבודה. ברווח זמן למקד ולהתמקד את עבודתך. באפשרותך להגדיר יעדים וסדרי עדיפויות. תראה איפה אתה, ולאן אתה הולך. זהו גם הזמן בו לבצע את המשימות החשובות ביותר ללא הפסקות. הגישה שלך יכול להיות 15 דקות או שעה (מה שאתה יכול, או באפשרותך לשקול המתאים). · ניסיונות לסיים טה מה להציע במהלך היום. ברגע להתמקד במטרות ולארגן את הזמן שלך סביב אותם אתה יהיה קל יותר לפעול על פיהם. אז אתה תהיה יותר, חיוניים יותר, ניתן יהיה להתקדם. · בחר, PRIORITIZE לומד לומר לא עכשיו. ככל האפשר, לא involucres פרוייקטים רבים ולא חובות עד שתעבור לא סוגר ערכות נושא. שים לב מה אתה אומר כן, לא את מה שאתה אומר. כל משימות אתה עורך מה חשוב להשגת המטרות שלכם ומהו לא? · היא משתמשת גאדג'טים טכנולוגיים עם השכל הישר. תוכלו לבלות את היום מודבקים על הנייד, BlackBerry או iPhone? לפעמים, התקנים אלה לספוג את תשומת הלב שלנו באופן כזה דרך כי אנחנו מאבדים אותנו מה קורה בעולם שלנו מסביב. לאחרונה חבר סיפר לי שהוא הגיע באיחור לפגישה עם לקוח. הוא נכנס במעלית, היה משעשע כתיבת הודעה של תירוץ, כי לא התייחס הלקוח היה לצידו, מרפק אל מרפק במעלית אותה, לראות כולו עצבני כתב מנסה בשתי ידיים היא להצדיק כמעט. הם טכנולוגיות חדשות חיים מצוינת וקלה, אך היזהרו שימוש יתר לפעמים שאנו עושים מהם. ברור יהיו הסחות דעת, תצטרך להיות גמישים במהלך היום, אך זכור כי בעל תוכנית עבודה, לבלות כל יום בכל פעם כדי למרכז, לתעדף ולבצע פעולות השימוש גאדג'טים עם השכל הישר הם 4 קווים מנחים אשר יסייעו לך להישאר קצת יותר ממוקד ב שלך ליום.