כיצד להפיץ זמן להשיג תוצאות יותר?

לעתים קרובות אנו מתלוננים על העובדה כי אין לנו מספיק זמן כדי לנהל את עסקיהם תוך ישיבה במשך תקופות ארוכות מול המחשב. למה זה? לפי הסטטיסטיקה, רק 20% מהזמן שאנחנו מבלים על עסקים 80% הנותרים של דברים שונים כגון: זקוק למידע, פנה ב-ICQ, לצפות בחדשות, ועוד הרבה כאלה. וכאן עולה השאלה: כיצד להגביר את היעילות שלך? באופן כללי, זה לא קשה אם אתה לאמן את עצמך כמה חשוב את הכללים. 1. כלל 72 שעות, הדבר הראשון שאני רוצה להתחיל את הכלל הזה 72 שעות ביממה. כלל זה אומר שאם אתה הולך לעשות משהו ואז לעשות את הצעד הראשון לכיוון זה במהלך 72 השעות הראשונות. אבל אם לא, אז אתה יש רק הזדמנות אחת אחת 99 לא לטובתך כי תוכל אי פעם להגשים את כוונתו. 2.

תכנית הפעולות שלך נקודה חשובה מאוד הוא לתכנן את מעשיהם. אם אתה לא מתעורר לבצע את זה, אתה לעולם לא ניתן להשיג את מטרותיהם. אני אסביר את נקודת המבט שלי. לדוגמה: אתה רוצה לעשות כמה דברים חשובים, אבל לא לפתח תוכנית, ואתה חושב שהוא פשוט לא רוצה אותך כי אתה זוכר הכל ואתה יכול בקלות לעשות הכל. אבל רק לשבת בעבודה, מיד חשבתי הכל מעורבב ואתם לא יודעים איפה להתחיל. אז אני רוצה לתת לך עצה אחת: לתכנן פעילויות שלך ולהקליט אותם על הנייר.

וברגע שאתה לומד את זה, אתה מיד מרגישים את התוצאה, אשר ישמח אותך. 3. העבודה על 110% הכלל השלישי הוא שאתה לא צריך לעבוד 100% ו 110% בכלל. באופן טבעי זה לא תמיד יהיה לך לעבוד, אבל הדרך היחידה שבה אתה יכול להשיג את התוצאות הטובות ביותר. זה הכל. כפי שאתה יכול לראות, כי עושה את שלושת הכללים תוכל להגדיל באופן משמעותי את היעילות שלהם ולהשיג תוצאות יותר. מזל טוב!