כיצד למנוע ולהפחית את הכולסטרול?

אנו מודעים כל מחלות לב וכלי דם הן הגורם המוביל של התמותה בספרד, אך לא כולם יודעים איזה הרגלים של הסיכון יכול להוביל אותנו לסבול אחד, אנחנו אפילו לגרום למוות. עם רמת כולסטרול גבוהה במצב סיכון, פקד את רמות הכולסטרול שלנו הוא לדאוג לחיות עוד יותר. מהו כולסטרול, איך זה יכול להיות מסוכן? כולסטרול הוא חומר שומני המיוצר בכבד, נמצאו בכל חלקי הגוף. הגוף משתמש כולסטרול כדי להבטיח הורמונים, ויטמין D, חומצות מרה. גוף האדם זקוק רק כמות קטנה של דם כולסטרול אלה לצרכים והופכת הכבד כל הכולסטרול הדרוש על-ידי הגוף. השאר הוא לנו שאריות. ניתן לאחסן את הכולסטרול יש לנו יותר בתוך כלי הדם המעבירים דם מהלב לשאר הגוף.

הצטברות הכולסטרול בעורקים תגרום אלה קרוב יותר. אם הצטברות זה הוא גדול מאוד, ניתן לחסום לחלוטין העורקים כך דם לא יכול לזרום דרכם. אם חוסם עורק המספק דם לשרירים בלב, יכול להיות התקף לב. אם נחסם עורק המספק דם במוח, ייתכן קו. אבל היה כולסטרול זה היה טוב? כן, lipoprotein גבוהה (לד) מכונה bueno” “colesterol כי הוא מסיר את הכולסטרול בדם רע, מונעת לבנות בעורקים. מומלץ רמות של 60 mg/dL או יותר, של זה “colesterol bueno”. מכיוון שהיא תסייע לך לווסת את הרע. רמות כולסטרול מסוכנות? רמת malo” “colesterol מעל 160 mg/dL ומעלה נחשב גבוה, כמו כן צריך להיות של הכולסטרול (malo + בואנו) מתחת 240 mg/dL.

למרות אלה הן רמות נחשבים להיות גבוהה (ויש לנו להימנע), הינו לשאוף לרמות של כולסטרול אופטימלית. אלה הם: 60 mg/dL או יותר, של “bueno; פחות מ 100 mg/dL רע; ואת סכום של שתיהן לא יותר מ 200 mg/dL. יש לי כולסטרול גבוה? ניתן לשלוט על-ידי גורמים שיכולים לגרום כולסטרול גבוה יש מספר, אחד אחר לא. אשר איננו יכולים לשלוט גנטית, אבל אחרים תלויים בנו. עישון, חוסר תרגיל, עודף משקל ואוכל עשיר שומנים, במיוחד רוויה, הם גורמים אשר עשויים לגרום כולסטרול גבוה, אנו לשנות, שינוי הרגלי והחיים שלנו, מחויבים על חיים בריאים יותר. כיצד ניתן למנוע ואני להפחית כולסטרול רע? אם אתה מעשן, הפסקת עישון יהיה מכריע. לשנות את דיאטת הימנעות שומנים בעלי חיים מוצרי חלב (כלומר, שהם לא נסוגו שומן), חמאה, ביצים, כל מיני מוצרים המשתמשים שומנים בעלי חיים כמו חומרי גלם (כגון מאפים תעשייתיים). לאכול מאכלים עם סיבי מסיסים, כמו שיבולת שועל דגנים. לאכול דגים, בעיקר אלה המכילים כמויות גדולות של חומצות שומן אומגה 3. להגביל את צריכת אלכוהול. התחל לבצע פעילות גופנית, להבנה כמו כל יום רגיל. מומלץ לבצע פעילות אירובית, כגון הליכה בקצב טוב, רכיבה על אופניים או שחיה. ביצוע פעילות גופנית אירובית, שלך לפי רצונך, בחירה, לפחות 30 דקות ביום. אם אתם שמנים, ניתן להקטין אותו. שינויים בפעילות גופנית סדירה, הכוח יסייעו לך להשיג מטרה זו. אבל אם יש לך כולסטרול גבוה, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לשים בידיו של הרופא שלך, כי אתה צריך לתת סוג של תרופה כדי להקטין אותה, יהיה צריך לעקוב אחר ההתפתחויות שלהם, כדי לשלוט גורם סיכון קרדיו חשיבות רבה את חייו. שמואל עורך קארניו סמואל הוא עורך האינטרנט מאז 2005, מנהל כיום,