כיצד לקבוע כמה משקל אני צריכה לאבד?

כאשר אדם שמנים כבר הרבה זמן נתון אחד ומתחיל לרדת במשקל שסביר להניח כי זה עולה אתה למצוא את הנקודה שבה הוא מרגיש בנוח עם המראה שלך. לאחר הניתוח, מתעייף ימשיך לרדת במשקל במשך שנה או שנה וחצי, ולוקח למרות השינויים הגופניים מורגש, המוח מראה חדש טוב יותר. לעשות את זה, מודרך על ידי המראה כדי למצוא את המשקל שלנו? נכון? זה משימה מאוד מסוכן. ישנם קריטריונים שונים ומציינים איזה משקל הולם יותר לכל אחד מאיתנו. רופאים מסוימים מעדיפים לדבר על? משקל אפשרי?, קצת יותר גבוה מאשר האידיאל, כמטרה עבור חולים אלה אשר היו שמנים במשך שנים רבות, בעוד אחרים טוענים כי כל אחד הוא מסוגל לחזור למשקלו ומתוחזק אם זה עם טיפול ולשנות הרגלים מתאימים. ה-BMI, היקף בטן הם, באופן כללי, שני הרכיבים העיקריים לקביעת המשקל זה יהיה.

שתי משוואות הם בין מה משקולות יהיה בטווח הנורמלי. לקיחת יש את המשקל אשר הפך, שיש לך הרגלי אכילה נכונים, הרופא שלך אלהי משקל בהן המטופל אינו נוח, יכול להישמר בקלות. זה נוח לשים מטרות לטווח קצר ובינוני. ברגע שאתה בתוך במשקל תקין, אין צורך להגיע את המינימום האפשרי. אתה יכול לראות מה המשקל להרגיש טוב יותר פיזית ורגשית. אם המשקל שאליה היא שואפת להגיע נמוכה מדי בשבילך זה יכול לעלות אותו עבודה להחזיק, משחזרת כמה קילוגרמים ולחיות את החוויה הזאת ככישלון, עדיף להיות זהיר. ולהיות זהירים.

ירידה במשקל היא לא פשוט להגיע המשקל הנמוך ביותר האפשרי. אתה חייב להבין כי ברגע שתגיעו המטרה שלך, חייבים להישאר בה במשך שארית חייך, אז אם יש לך מטרות לא מציאותיות, יהיה קשה מאוד להמשיך. אם מגיעים במשקל מתוזמנת עם המומחה שאתה רואה דליל מדי ולא להרגיש כמו עם התמונה שלך, אתה צריך לדבר הרופא שלך כדי לקבוע את השלבים כדי לעקוב אחר. זה נראה ממש דקה או כי אפילו זה לא מתאימה לדימוי שלך? לפעמים הבעיה נפתרת עם טיפוס 3 או 4 קילו, בעוד השני מקרים מחזירה המטופל למשקל ההתחלתי שלו כי זה לא נהוג הופעתם ודק. השליטה של הרופא חיוני במקרים אלה כדי למנוע סיבוכים. .