כיצד Viralizar את הפריטים שלך

הוא הדרך הישירה ביותר כדי לקבל תעבורת קישורים נכנסים לאתר שלנו. אבל אין טעם ביצירת טקסטים באמת להציע חומר מקורי, רלוונטי ומעניין, כך שהועלו לבלוג שלנו, והוא לא יופץ כך כי יש חדירה מרבית בקהל שלנו. מסיבה זו, אנו חייבים להתמקד בשני ערוצים מועדף: רשתות חברתיות וספריות של מאמרים. מה טוען וכיצד לתקשר ברשתות חברתיות, לנו יש הנזכר. סינתזה, אחד הדברים שיש לנו ליידע את אנשי הקשר שלנו הם פריטים חדשים אשר אנו מייצרים.

הבלוג של האתר הוא הנקודה שבה כל התקשורת מגיע. מהרגע שבו מתפרסם הערה, היא כמו הבן מהארון כדי לעשות את הדרך שלו בחיים. כבר אין המחבר, אבל הקהילה כולה אשר הוא appropriates טקסט זה לוקח מה נראה מעניין, מה מגישים לך, או פשוט מה זה משעשע אתה והופכת אותו עצמו. זה לא אומר שבאפשרותך להעתיק באופן בוטה טקסטים על-ידי עורכים אחרים, ללא אישור המקור שלהם. מה אנחנו מתכוונים הוא אינטרנט וטקסטים כל מחוברים, הן הבניה חברתית, יש משרות כדי להשיג את הפצת המרבי, לתקשר אותם, שמנו אותם לרשות מי קורא אותם כך שתוכל ליהנות מה שהם מצאו.

Thats לעשות, לבנות קהילה. אז יש לנו מאמרים בבלוג שלנו. יש המקום הראשון שבו הם צריכים להיות. הרעיון הוא לתת בלעדיות שלנו קוראים נאמן לקריאת התוכן שלנו עד שתצא באתרים אחרים פורסם. ברגע שהם תיהיה לאתר שלנו, אנו להפיץ את הקישור המתאים ברשתות החברתיות שלנו, מי שיהיה מידע שימושי הצעה, לחץ על הקישורים שלנו ולקרוא אותם. מעתה, נעבוד להעלות מאמרים לספריות מאמרים. יש צורך לקחת את הזמן כדי לבחור רשת בחירה של קרובים סמנטי לספריות המאמרים שלנו נושאים. אם אנו מסורים נדל ן, שום דבר לא מגישים להעלות מאמרים שלנו לספריות של עניין מדעי, או המוקדש גסטרונומיה. כאשר הוא viralice המאמרים שלו, לא להתמקד שימת לב על האפשרות של קבלת קישורים נכנסים, או לחשוב על גוגל וכיצד אנו יהיה מדד. התוכן שלה צריך להיות מופנה כלפי הקהל שלו, כדי להציע חומר רלוונטי ומעניין, ערך מוסף ומקם אותה כרשות בתחום שלך. זכור כי הרעיון הוא ליצור קהילה, ולבנות מוניטין באינטרנט, התנאי הראשון בשביל לנהל עסקים באינטרנט בהצלחה.