כלב אימון – גולדן רטריבר בתור קמע

הבחירה של קמע מתאים לך ולמשפחתך היא החלטה חשובה. באימון של כלבים. ישנם מאות גזעי כלבים ברחבי העולם כך את האפשרויות כמעט בלתי מוגבל. מועדון כלבים אמריקאי מסווג גזעים שונים בקבוצות, כל קבוצה יש מאפיינים ברורים המשותפים על-ידי כל הגזעים. גולדן רטריבר נמצא בקבוצת ספורט. קבוצת ספורט נוצר על-ידי חלק גזעי הוותיקים והפופולריים ביותר. באימון של כלבים, רבים של הכלבים בקטגוריה זו גידלו לציד, למרות רוב האנשים שבבעלותם כלבים אלה ספורט רק לשמור אותם כחיות מחמד המשפחה, במקום ציידים.

עם זאת, התכונות של ציד, ליצור חלק מן ההיבטים מתגמלת ביותר של הבעלות על כלב ציד. רטריברים טבעית של Goldens, הם תמיד טוב לשחק והבאת את הכדור. עוד תכונה יוצאת אישיותו, כלבים הם ידידים מאוד נלהב, טוב. גולדן רטריבר היה הוליד להיות קשוח וחזק. אל תתנו חמוד הפנים טיפש להטעות אתכם. בעוד כל הזהב אחרים ישמח את המשפחה שלך קופץ ועל מתגלגל בבית כאילו הוא היו היאבקות, גזע זה הוא מיומן במיוחד בשדה. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת. בתור גורים, Goldens מלאת אנרגיה, יכולים להיות ומהומה רועשת במיוחד.

ודא שיש לך צעצועים ללעיסה לשליטה טובה יותר של הדמות שלך. זכור, גורים חסרי מנוחה. רגל של כיסא עובד כל כך טוב עבור שניהם כמו עצם גלמים. Goldens הם תו exercised מאוד, אתלטי, טוב. יש להם רצון עז לרצות. אתה יכול למצוא אותם לעשות jests תנועות עם עיניים בורקות וזנב, שגם הם טובים עם ילדים. גולדן רטריבר הוא אינטנסיבי בדרך כלל בצבע צהוב מוזהב. השיער נוטה להיות קצת יותר לעומק בצבע לאחר השנה הראשונה. הם נוטים להיות עשרים וארבע ס"מ גובה ב- Withers (כתפיים), הנקבות מעט קטן יותר. הפרווה שלהם נוטה להיות ארוכה, או שטוח או מסולסל. הם יצטרכו מוברש כראוי או טופס שכבות עבות. לכן, אם אתם מחפשים עמית נאמן מי יהיה נהדר עם ילדים או מבוגרים, צריך למצוא שיטה אימון כלבים, לבלות קצת זמן להכיר את גולדן רטריבר. חורחה Obando