כמעט כולם טובים

יש לנו מוח חברתית המאפשרת לנו להתייחס לסביבה. אך גם המוח אתית, עם רצון חופשי, אחריות אישית, החוק. כדאי לך לעיין אצל צחי מלאך כדי לקבל עוד מידע. אז אומר גאזאניגה מיכאל, מנהל המרכז לחקר המוח ב ארצות הברית ו פרופסור ב אוניברסיטת קליפורניה. בעוד פסיכולוגיה חברתית יש כברת דרך ארוכה, חקר המנגנונים הביולוגיים המעורבים סוציאליזציה הוא היום. זה הוא הידיעה המוח החברתיים במדעי המוח. הודות להתקדמות המוח הדמיה טכנולוגיות, מנתח מה זה אומר: שלנו יומיומיות, קבלת ההחלטות להשפיע על אחרים, איפה אנחנו, איך להשפיע לנו בני הזוג שלנו, מה הם חושבים מי שמקיפים אותנו, מה הילדים עושים או מה שאנחנו חושבים על עצמנו. כעת, ניתן ללמוד מידע זה.

קשה לשנות שהוגדרו על-ידי ביולוגיה המזג, אך ישנן דרכים רבות כדי לאלף אותו ולהפחית אותו. אנו נולדים עם מוח ייחודי, אינטראקציות חברתיות אלו מתרחשים דווקא על-ידי מאפיינים מסוימים של המוח האנושי. אבל יש גם הרבה ללמוד חברתית ותרבותית. זה היה נפוץ לחשוב כי העובדה הפשוטה של גדל במשפחה עם אחד ידעו היטב מה הנכון הלא נכון, טוב ורע. זה היה מוסר חיוניים למדו בבית. אך בחברה של היום, שבו קיימים קשרי גומלין מורכבים ומודלים שינוי או נעדר, ישנם מקרים של משפחות חד-הוריות. יש בתים שבהם ילדים מקבל כל הכשרה ולא הפניה.

הדגמים שלהם יכול להיות חברים, טלוויזיה או כל גיבור או נבל נמצא באינטרנט. ישנם מקרים בהם, אפילו מקבל את אותו החינוך, הילדים של משפחת יש מוח אתיים וחברתיים שונים. לפי המוח, המוח האנושי מוכן להגיב לגירויים חברתיים, שיפוטים מוסריים. לעתים קרובות, אנו שוכחים כי רוב האנשים מתנהג בסדר. רק 1% מהאוכלוסייה מתנהג רע, כך יש הרבה יותר מאשר אנשים טובים יותר רע. אך קיים גם לעניים. אקספרס גאזאניגה. אחריות כלל, תקן, קיימת קבוצה חברתית. האחריות היא לא במוח, אך הוא חלק של נורמות חברתיות, הוא בתרבות. אם אדם גר לבד, הוא לא צריך להיות אחראי, אבל כן צריך להיות אם חי בחברה. אנו זקוקים אקורד חברתית עם אינטראקציה, כולם יכולים את הכללים. בתוך שדה מדעי מרתק זה אין ויכוח על כאשר בני אדם יש מוח פונקציונלי. תנוחות שונות בדרכים אגרסיבי מכיוון אתי כמו בעיות הפלה או המתת חסד באים גדול בשאלה. כאשר המוח נולד?, מבצע מוות מוחי? מדענים, ב- 26 שבועות של ההיריון, המוח כבר מתחילים להתפתח ולא ירגישו כאב פסיכולוגי. הדבר היחיד אנו יכולים לומר בוודאות כי אין שום המוח 14 ימים בהעובר, זוהי עובדה חשובה, הסיבה היא מדענים כי הם לחקור עם אמא תאים רפואה רגנרטיבית באמצעות תאים עובריים של פחות מ- 14 ימים. כי היתה להשליך אור ומגבלות לדיון זה. מוות מוחי הוא נתמך כאשר שאין פעילות מוות מוחי, המוח יתקבל כדי להיות מסוגל לחלץ איברים בגוף האדם. באופן דומה הוא יכול להשתמש או לתרום רפואה כדי אורגניזמים שאין להם מוח? בעיה זו, חלק לערער על הפוטנציאל, כלומר, כי העובר כי היתה יש מוח. לא קל להגיע הסכמים. מוות מוחי מתחילה בקליפת, במהירות משפיע על המוח כולו ומסתיים להיות מוות של כל הגוף. Neuroscientists הם אשר קובעים את הזמן בו המוח כבר לא עובד, הוא מצב בלתי הפיך, סופי. במצב וגטטיבי, עם זאת, נוירולוגים שלא יודעים אם תהליך זה הוא בלתי הפיך, כי היו מקרים של אנשים חולים להתעורר ממצב זה. הויכוח הוא חלק לסרב להצהיר על מוות תוך המשך המכות הלב ולא מתכוון לבחון את הרעיון של מוות המוח. עבור הפרופסור מקליפורניה היה להיות טעות לנסות להבחין בין מוות לבין מוות מוחי, כי כל מה שלא נוגע לנו המוות האדם קשורה למוח. עיתונאי מריה חוסה Atienzar