כרטיסי אשראי: יתרונות וחסרונות

כמובן, יש המון בעיות עם כרטיסי אשראי, אבל יש הרבה דברים טובים המחובר אליהם גם. לדוגמה, אם יש לך עסק קטן, כרטיסי אשראי צי הרכב לשמור ספרים שלהם בסדר הבעיה על-ידי מנהלי ההתקנים של כלי הרכב של החברה של גז ותיקון רכב. לעומת זאת, קל מאוד כדי שימוש לרעה בכרטיסי אשראי מהחנות. וזה קל להיות כרטיסי אשראי רבים מדי פתוחים בו-זמנית. כרטיסי אשראי יכול להיות גדול לשמור על העסק שלך בסדר, כרטיסי אשראי צי כלי שבו יש להשתמש.

עם כרטיסי אשראי ציי רכב, ניתן לשמור על השעון סגור על הוצאות צי הרכב שלה, תוך הבנייה של דירוג האשראי של החברה שלך על-ידי תשלום של הכרטיס על בסיס קבוע, ואתה מאחר הקלפים של שימוש מוגבל, קשה לעובדים כנה פחות-כי-התעללות אותם. כרטיסי אשראי של החברה הם שימושיים גם עבור שליטה על הוצאות קטנות, כגון ציוד משרדי או פגישות צהריים. אך יש צד אפל של כרטיסי אשראי. כאשר הוא מתחיל ליפול בעיות אשראי, לעתים קרובות קל לקבל כרטיסי אשראי בחנות, כמות מוגזמת של כרטיסי אשראי בחנות יכול להוביל תשלומים מאוחרים, אשראי רע. אין צורך לשמור על איזון בכרטיסי אשראי, כך הם יחוייב ב ניקוד האשראי שלך, אבל שיש כמות גדולה של כסף זמין לשימוש הקרדיט יכול לגרום נזק בקשתך לקבלת הלוואות גדולות. ומקל שיש מספר כרטיסי אשראי זמין בכרטיסי אשראי מדי לדברים רבים מדי, או להשתמש על ידי כל אדם רשע, העניין הגדול ביותר בכרטיס אשראי לרכישות שלך. כל אלה החלטות רע יכול לעלות לך כסף ונקודות נגד ניקוד האשראי שלך.

במקום עושה את זה לך, שמור רק לך כרטיסי אשראי באמת לשמש. עם עסקים קטנים, כרטיסי אשראי על פי פליטות רק על עובדים של אמון ואימות של הצהרות בעצמך. עם פיקוח הגיוני ונכון, כרטיסי אשראי יכול להיות נכס אמיתי בחיים המקצועיים והאישיים. ג ' ף Altmire הוא המחבר של המאמר. במאמר זה ניתן לשחזר בדפי אינטרנט נתון אשראי תינתן המחבר וכן קישור לאתר זה. אם אתה רוצה מידע נוסף, עבור אל