לאבד משקל-לאכול רגשית

על אכילה רגשית, כאשר זה חלש רגשית ואולי תקבל חרדה יותר כלפי האוכל. פעמים רבות רגוע שחרדות הנוכחי שלנו רגשות שליליים לתת לנו יותר רצון לאכול, אלה רגשות כגון מתח, כעס, מתח, עצב, בדידות תסמינים אלה עלול לחבל את המאמצים שלך לרדת במשקל. Go to שר התחבורה for more information. החרדה לעיתים קרובות מוביל אותנו לאכול יותר מדי, שרוע, במזונות גבוהים-הקלוריות-ערך מיוחד כגון ממתקים, מלוחות ולא שומני. אראיה מייבל, החדשות הטובות הן כי אם אתה נוטה יש חרדה, אתה עשוי לנקוט אמצעים לשליטה עצמית להשיב את הרגלי האכילה, להשיג מטרה כדי שלהם אובדן משקל הקשר בין הומור ואוכל את האירועים. החשובים בחיים כמו אבטלה, גירושין, העלתה יחסים ארוכה, עבודת פרך שינויים את השגרה הרגילה.

יכול לעורר רגשות להוביל אכילת יתר. אבל זה רגשות שליליים להוביל החרדה? פעמים רבות מזוהה עם אכילת מזון טעים, טעים, ההנאה של אכילת פיצוי emciones שלילי. האוכל יכול להיות הסחת דעת. אם אתם מודאגים לגבי אירוע הבא, אכילת מזון יכול להשאיר אותך מוסחת. אבל הסחת הדעת באופן זמני.את אוכלת את המחשבות שלך היא sentran, כמה נחמד כי האוכל יכול להיות. לצערי כאשר מבינים כי אכל בצורה מוגזמת עלולה לגרום לירידה לשלם תשומת לב הוא אכל יותר מדי אוכל, מאי תרגישי אשמה זה מביא עם זה אכילת נוספים להכביד יתר על המידה.

אתה החזרת השליטה הרגלי אכילה נכונים אבל רגשות חזקים יכולים להפעיל את החרדות שלהם כלפי האוכל, באפשרותך לנקוט צעדים כדי לשלוט החרדה. נסי את הטיפים: ללמוד להבחין. מתי באמת כאשר אתה רעב. להרגיש רעב פיסי או רגשי?אם אכלת רק לפני כמה שעות, אנחנו מרוצים כנראה באמת. מרגיש רעב לערוך רשימה. היכן להקליט את העובדה צריכת כמה במהלך היום, תרשום את כל מה לאכול, כמה לאכול ואתה כפי שאתם אוכלים וזה כמה רעב.במהלך הזמן ניתן יהיה להבין כמה כמות אתם אוכלים מזון לא היה הכרחי כי ניתן להימנע גורמים שליליים. כאשר אתה להוטים לכמה גרם ואני רוצה לאכול ממתקים במקום מסעדות במרחק הליכה, או לצפות בסרט, אתקשר לחברה, להאזין למוסיקה. אם להישאר פעיל ועמוס למנוע את החרדה של אכילה. להבין את המקרר שלך. ניקוי מזון בעלי ערך קלורי גבוה הסרה או בסירה, אשר מספקים רק שומן ולא ויטמינים או חלבון. אם יש לך את הדחף לאכול בין הארוחות, לבחור מזון בריא דל שומן וקלוריות פירות טריים, פופקורן או עזים המסייעים לעיכול, לשתות מים זה ייתן התחושה של סיפוק. נסה לאכול בתוך שעות רגילות, כוללים מזונות בשרשרת המזון, פירות יבשים הינם מקור טוב של קלוריות הם בריאים, דגנים דגנים, פירות, לשתות לפחות 8 קופסאות של מים, לא לנסות לערבב פחמימות עם בשר, אם אתם אוכלים מוצרי חלב לבחור עם שומן או דל שומן. לבצע תרגילים שיעזרו לנטרל את החרדה מאז התרגיל נשמרת המוח עסוק ונותן תחושה של רווחה בנוסף לשרוף קלוריות ולזרוק את הלחץ. אם יש לך חרדה perdonense להתחיל לבצע תכנית למחרת. חווית הלמידה ההכרה ניתן למנוע אותו ב futuro.enfoquese שלהם לחיובי לשינויים לך הרגלי אכילה ויש קרדיט כי פוטנציאלי יכול לבצע שינוי זה יבטיח לו בריאות טובה יותר.