לבחור אזעקה של מכונית. את המכונית שלך

הפעילויות כוללות התראות רכב לדווח ניסה את הרכב שלך. ישנן מספר דרכים כדי להגן על המכונית שלך מפני גניבה: מ הפשוטה מכני משתלב מתוחכמות אלקטרונית מערכות אבטחה רכב. לתת כמה עצות עבור בחירה נכונה של התראות רכב. לאחרונה מצאתי אצל מכבי נתניה אוזן קשבת . מבחר של התראות רכב תלויה בעיקר העובי של הארנק של הבעלים. כאשר אתה בוחר התראות רכב ואבטחה צריך לקחת בחשבון תנאי האחסון של הרכב. אם המכונית למוסך או מוגן חניה רחוקה מהבית, כמובן, סירנה, לא משנה כמה חזק זה יכול להיות, לא הולך לחסוך. במקרה זה, לעזור . הביפר מיוחד שולח אותות מחזיק מפתחות אפילו הכי פשוטה וריאנט של המכשיר הזה הוא מסוגל לשדר אותות עד למרחק של 300-500 מטרים.

אם המכונית עדיין על הרצפה ליד הכניסה, סביר בחר אזעקה, שבה משמש סירנה. עם זאת, במקרה הזה אתה מסתכן לא רק תתעורר נשמע שלה, אלא גם כדי לעורר כל החצר. בעיתון כתוב ש הליכוד הוא זה שבקיא בנושא. אם יהיו תכופים אזעקות שווא, האזעקה ניתן להביא מישהו. התמוטטות עצבים, ובסופו של דבר נצטרך לחשוב על קניית אחרת. כמובן, חיישנים שונים יש התראות רכב, יותר טוב.

זהו, כפי שכבר הזכרתי, יכול להיות חיישנים לפתיחת הדלתות, הוד, תא המטען, סנסורים קיבוליים, הנטייה חיישנים ועוד. עומד לבדו אומר על חיישנים הטיה. הם עשויים להיות שימושיים כאשר המכונית שלך מוגדר גלגל יקר כוננים. כאשר אתה מנסה להרים רכב באמצעות השקע עובד הנטייה חיישן, אתה לא מסתכן לראות את המכונית שלך בבוקר, עומד על הלבנים. שימושי מאוד יכול להיות מודול GPS, אשר קיים אזעקות של מכוניות מודלים יקרים עם התקן זה באפשרותך לעקוב אחר המיקום של הרכב, גם אם התוקף, הצליחה לגנוב. אופציה המכונית לפעמים אימובילייזר הנוכחי, אשר עשוי להיות מכשיר עצמאי מצויד בנפרד. כדי לבטל את immobiliser לפני הפעלת המנוע באמצעות כל האמצעים: מכאני ואלקטרוני מפתחות; מאחד עד 12 לחצנים כדי להכניס את הקוד הסודי; הקודים שידור של קרני אינפרא אדום או גלי רדיו; מערכת המשדר שונים. מד משמר-אימובילייזר עם שוד רכב נגד מתקדם. משמר לרפואה נשלטת על ידי אחד שני שוטף מלא פעיל כרטיסי-תוויות יש חוט המנעול, כאשר חיבור מנעול מרכזי המשמר הוא מסוגל לפתוח את הדלתות של הרכב כאשר אתם ניגשים הכרטיס ולסגור אותם כאשר תמחק, בעת התחברות ל- מערכת מדידת מהירות יינעל באופן אוטומטי את המכונית לאחר תחילת התנועה. ניתן להסיר את המערכת עם אותה הגנה, במצב ידני, על-ידי לחיצה על הכפתור על התווית כרטיס. משמר MED מספק רמה גבוהה של הגנה של הרכב במקרה של שוד, תוך שמירה על אבטחה מרבית חייהם ועל בריאותם של הבעלים של המכונית. -> אנא הערה לא זו 100% הגנה מפני שימוש לא מורשה. כל המערכות המוצגות עכשיו בשוק שלנו, יש היתרונות והחסרונות שלה.