לבחור ולרשום שם תחום

יש שפע של שמות תחום זמין. לבחור, לרשום את שם התחום שלך, חשוב לזכור: הכוח של אישי מיתוג, כוח, חוזרת בערך קיימא, רק שם כמה. יש לך גם לשקול כי אלה לקנות שם תחום, מה זה אומר, את הולכת לשלם על זה, אז אתה צריך להיות מאושר עם שם שתבחר. לא לקחת החלטות למהר. קח את הזמן שלך וללמוד את הנישה ומילות מפתח שונים שמרכיבים אולי שלך שם תחום חדש. ליצור רשימה של שמות תחום אפשרי. זכור כי ייתכן שיהיה עליך להיות יצירתי, כיוון שיש שמות רבים נתפסים כבר. כדי להתחיל, לכתוב כמה בחירות של שמות תחום שאתה אוהב.

הדבר המעניין לגבי שמות דומיין הוא שאם הסיומת. com המזרח כבר בשימוש, יש הרחבות אחרות זמינים. באפשרותך לבחור א .NET, .org, us או כל אחד קיימת בהרחבות אחרות. פעולה זו תגרום ההחלטה הרבה יותר קל כיוון שיש עוד שמות תחומים זמינים עם סיומות אחרות. כדי את לקנות שם או תחום שמות התחום שלך, עליך לקחת בחשבון את העובדה כי אתה מפתח מותג סביב שמות התחומים האלה. כאשר אתה קונה שם תחום, שקול שלהם אריכות-חיים, כוח לאורך זמן. שמות ?Estos אכה אותך תוך 5-10 שנים? יש שפע של אתרי אינטרנט שבהם אתה יכול לרשום שמות מתחם.

זה עשוי להיות העניין הכי טוב שלך לבחור אתר בעלות נמוכה כדי לרשום את שם התחום שלך או אתר אינטרנט שאתה יודע שהם בעלי מוניטין. . זכור, אתה לא רוצה את אתר אינטרנט זה להיעלם מחר ולהישאר ללא דף, אין שם… חלק מן המקומות כי אני ממליץ לך לרשום את שם התחום שלך הם 3IX, לשיחים, GOGVO האהוב שלי. המקומות האלה יש מוניטין טוב, תמיכה מצוינת הלקוח, מהווה בסיס לקוחות רחב, ניסיון של שנים רבות. אם האינטרס שלך להישאר עם הדומיין במשך זמן רב, באפשרותך להחליט אם ברצונך לחדש את שם התחום שלך או לקנות את השם שלך כבר כמה שנים מראש מאז של אתרי אינטרנט מסוימים מציעים הנחות, אם אתה קונה את זה בדרך זו באופן אוטומטי. אם אתם מתכוונים למכור בעתיד את שם התחום שלך, זכור את הערך חוזרת של השם. שם תחום פשוט יש כנראה ההשקעה יותר מאשר שם. זה מאוד יצירתי. זכור כי בעת רכישת הדומיין, אתה קונה מותג ¦ ?Te לדמיין, אם מישהו רוצה את שם התחום שלך להתחיל מותג?